Recenze a porovnání iBaby Care M7 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání iBaby Care M7

Klady

  • Projektor noční oblohy
  • Přehrávání vlastní hudby
  • Senzor kvality ovzduší

Zápory

  • Pouze síťové napájení
  • Vysoká cena
  • Video nelze sledovat přes internetové rozhraní
7 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

iBaby Care M7 je chůvička s pokročilejšími funkcemi. Napájení zajišťuje síťový kabel, což však znemožňuje použití mimo dosah zásuvky. Je to ale u těchto výrobků obvyklé. Možnost sledovat záběry kamery i za tmy zajišťuje infračervená dioda. Podmínky v místnosti hlídají hned tři senzory. Ty zjišťují teplotu, vlhkost a kvalitu vzduchu. V případě, že by byla některá z těchto hodnot v nepořádku, aplikace vás na tuto skutečnost upozorní. Budete mít tedy vždy dokonalý přehled.

Upozornění dostanete také pokaždé, když chůvička zaznamená pohyb či zvuk. Nemusíte mít tedy aplikaci neustále spuštěnou na popředí. Tento model umožňuje přehrávání vlastních zvukových souborů. Můžete tak dítěti pouštět oblíbenou hudbu, bílý šum či pohádku. Chybí však přednastavené ukolébavky, které jsou u těchto výrobků obvyklé. Další funkcí sloužící k uklidnění děťátka je projektor noční oblohy. Tu lze nastavit jako statickou, nebo pohyblivou. Tato chůvička nemá noční lampičku, která je však obvyklejší u klasických dětských chůviček. Samozřejmostí je funkce oboustranné komunikace, která vám umožní na dítě mluvit skrz kameru. Využít ji můžete také ke komunikaci se sledující osobou.

Parametr Tento produkt
Výrobce

iBaby

Napájení dětské jednotky

Síť

Noční vidění

Infračervené světlo

Senzor teploty

Ano

Senzor kvality ovzduší

Ano

Senzor vlhkosti

Ano

Upozornění na vysokou či nízkou teplotu

Ano

Upozornění na zvuk či pohyb

Ano

Obousměrná komunikace

Ano

Ukolébavky

Ne

Přehrávání vlastní hudby

Ano

Noční lampička

Ne

Hodnocení kamery

Rozlišení kamery je 1080p Full HD, což je v době psaní recenze (srpen 2018) nejvyšší na trhu. Zajišťuje kvalitní a ostrý obraz. Samozřejmostí je možnost vytvářet snímky a nahrávat video. To se ukládá do paměti telefonu. Důležité momenty ale i každodenní činnosti si tak můžete uchovat, nebo je sdílet s rodinou či přáteli. Kamera má pozorovací úhel 87,6°. Sklon i otočení kamery lze nastavit. Otočení je možné nastavit v nadstandardním rozsahu 360° vertikálně a 135° horizontálně. Přiblížení pro zobrazení detailů zajišťuje digitální zoom.

Parametr Tento produkt
Rozlišení kamery

1080p Full HD

Snímání obrazovky

Ano

Nahrávání videa

Ano

Pozorovací úhel

87,6°

Nastavitelný úhel snímání

Ano

Otočná kamera

Ano (360° vertikálně, 135° horizontálně)

Zoom

Ano

Kompatibilita a obecné informace

Ovládat dětskou chůvičku a sledovat záběry kamery lze pouze prostřednictvím aplikace. Nelze je sledovat v internetovém rozhraní. Aplikaci lze stáhnout na zařízení s operačními systémy iOS a Android. V případě iOS je potřeba mít verzi 8.0 či novější, u androidu je potřeba verze 4.0. a novější. Počet sledujících není nijak omezen. Přístup tedy můžou mít například přátelé či rodina a mohou tak sledovat každodenní pokroky vašeho dítěte. Omezení není ani na počet kamer, které lze k jednomu účtu připojit. Pokud tedy chcete sledovat více dětí, místností či větší prostor, stačí zakoupit další kameru a spárovat ji s vaším účtem v aplikaci. Tato chůvička funguje pouze při napětí 230 V, není tak vhodná na cestování do zemí, kde je napětí v elektrické síti síti jiné.

Parametr Tento produkt
Kompatibilní verze Android

4.0 a novější

Kompatibilní verze iOS

8.0 a novější

Možnost sledování videa pomocí internetového rozhraní

Ne

Počet sledujících

Neomezeno

Počet kamer

Neomezeno

Napětí

230 V

Velikost (v*š*h) (mm)

132*110*142

Hmotnost (g)

400

Závěr

Chytrá chůvička iBaby Care M7 je vhodná pro náročnější uživatele, kteří chtějí přístroj vybavený mnoha funkcemi. Její výhodou je sledování nejen teploty vzduchu, ale i jeho kvality a vlhkosti. Zajišťuje tak absolutní přehled o podmínkách v místnosti. Výhodou je také projektor noční oblohy, který děťátko uklidní a zároveň ho rozvíjí. Nevýhodou je nutnost připojení k elektrické síti a také vyšší pořizovací cena. Pokud je pro vás důležitý bateriový provoz a jste ochotni vzdát se projektoru hvězd, doporučujeme chůvičku Arlo Baby.

7 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: iBaby Care M7
Kateřina se věnuje dětským chůvičkám a dalšímu dětskému zboží nejen z pohledu redaktora, ale také jako dvojnásobná máma. Dokáže díky reálným zkušenostem s produkty snadno odhalit nejdůležitějsí parametry a najít největší výhody, ale i zápory jednotlivých modelů. Chápe, jak je správná a důsledná péče o nejmenší děti pro rodiče důležitá a pečlivě srovnává ty nejlepší produkty, které rodičům každodenní starosti usnadní.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze iBaby Care M7

iBaby Care M7

7 000 Kč Orientační cena