Menu

Epic rozdává tyto herní pecky zdarma! Akce trvá jen do 21. března

Epic rozdává tyto herní pecky zdarma! Akce trvá jen do 21. března

Už je takovým zvykem, že každý týden nabízí společnost Epic Games prostřednictvím svého klienta zdarma ke stažení jednu nebo více her, které vám zůstanou navždy v knihovně. Vše, co pro to musíte udělat je stáhnout a nainstalovat jejich launcher, vybrat si z aktuálně nabízených titulů a „koupit“ je za 0 Kč. Tento týden si pro nás tato společnost připravila dokonce dvě hry. Zajímá vás jaké? Pak pokračujte ve čtení tohoto článku.

Deus Ex – Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided je akční RPG vyvinuté společností Eidos-Montréal a vydáno společností Square Enix. Hra se odehrává ve světě roku 2029. V hlavní roli hrajete za agenta Adama Jensena, který je vybaven mnoha cyber vylepšeními. Čeká na vás povedený příběh a výborně zpracované herní prostředí.

The Bridge

The Bridge je logická hra s perspektivním zkreslením, která se inspiruje uměním M.C. Eschera. Vaším úkolem je projít několika prostředími, přičemž musíte využívat zákony gravitace a optických iluzí k řešení obtížných hádanek. S minimalistickým stylem, tichým soundtrackem a náročnými hlavolamy je The Bridge opravdu skvostným zážitkem pro všechny, kdo u her rádi přemýšlíte.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.