Menu

Klopový mikrofon Mackie za 600 Kč? Nyní se slevou 60 %!

Klopový mikrofon Mackie za 600 Kč? Nyní se slevou 60 %!
Ilustrace: Arecenze

Mackie EM-95ML je kondenzátorový mikrofon navržený pro záznam zvuku s poměrně vysokou přesností. S možností připojení přes XLR nabízí maximální kompatibilitu s různými nahrávacími zařízeními a kamerami. Jeho kompaktní rozměry a lehká konstrukce ho činí ideální volbou jak pro mobilní nahrávání, tak i pro nenáročné uživatele ve studiovém prostředí. Tento mikrofon právě teď seženete na Alze se slevou 60 %, a to za pouhých 626 Kč. Oproti původním 1 580 Kč tak sleva činí téměř 1 000 Kč!

Precizní mikrofon Mackie EM-95ML je teď levnější skoro o 1 000 Kč!

Mackie EM-95ML je kondenzátorový mikrofon ideální pro přesný záznam zvuku. Jeho XLR připojení zajišťuje spolehlivé propojení s nahrávacími zařízeními a kamerami, zatímco kompaktní rozměry a robustní konstrukce ho činí skvělou volbou i pro nahrávání v terénu. S vysokou citlivostí a precizním zvukovým záznamem tak jde o ideálního společníka pro tvůrce obsahu či hudebníky.
626 Kč Původní cena 1 580 Kč
  • Technologie a výkon – Díky kondenzátorové technologii se mikrofon Mackie EM-95ML může pochlubit vysokou citlivostí a přesným zvukovým záznamem, zachycujícím dostatek detailů.
  • Připojení a kompatibilita – Připojení mikrofonu přes standardní XLR konektor vám zajistí spolehlivé a stabilní propojení s širokou škálou nahrávacích zařízení, včetně kamer, mixážních pultů či audio rozhraní. Díky své kompatibilitě s kamerami je mikrofon ideální volbou třeba pro natáčení videí, rozhovory nebo poloprofesionální reportáže.
  • Design a konstrukce – S kompaktními rozměry a lehkou konstrukcí je mikrofon Mackie EM-95ML snadno přenosný a vhodný pro cestovní použití. Jeho design zajišťuje odolnost vůči poškození, což zvyšuje životnost.
  • Vlastnosti mikrofonu – Díky své univerzální povaze je mikrofon Mackie EM-95ML vhodný pro širokou škálu nahrávacích aktivit, včetně podcastů, videí či živých vystoupení. Mikrofon potěší méně až středně náročné uživatele, kteří chtějí solidní kvalitu zvuku za překvapivě rozumné peníze.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.