Menu

TOP 5 řasenek z drogerie nezruinuje peněženku (březen 2024): Řasy prodlouží a odolají i vodě

TOP 5 řasenek z drogerie nezruinuje peněženku (březen 2024): Řasy prodlouží a odolají i vodě
Ilustrační obrázek

Řasenka je třešničkou na dortu každého líčení a především úplným základem kosmetické taštičky. Ve vaší výbavě by tedy rozhodně neměla chybět. Jakou vybrat pro první jarní dny? Záleží na vašem rozpočtu i požadovaném efektu. Jisté ale je, že dražší automaticky neznamená lepší a naopak.

Voděodolná řasenka Essence Lash Princess

Mezi cenově dostupnými řasenkami aktuálně vyniká Essence Lash Princess, kterou seženete i pod 100 korun. Řasám dodá krásný objem i intenzivní barvu, natočí je a zahustí. Stačí tedy nanést dvě vrstvy a vytvoříte efekt umělých řas. Navíc je voděodolná, což oceníte nejen u moře nebo u bazénu ale i při dojemném filmu a také během nejrůznějších sportovních aktivit. Její poslání je tedy jasné, řasy můžete mít dokonale zvýrazněné, ať už trávíte den jakkoliv.

Vyživující a prodlužující řasenka Maybelline Sensational Sky High

Mezi nejprodávanější řasenky z drogerie ve střední cenové kategorii patří Maybelline Sensational Sky High. Aby dostála svému názvu, prodlužuje řasy opravdu dokonale. To ale není všechno, dodává jim i objem a tvar a zároveň je krásně oddělí. Zároveň je vhodná i při zvýšené citlivosti očí a nošení kontaktních čoček, protože má jemné a šetrné složení s extraktem z bambusu a speciálními přírodními vlákny. Velmi oblíbená je ale i díky snadné aplikaci pomocí kartáčku Flex Tower a její růžové balení se bude krásně vyjímat na každém toaletním stolku nebo koupelnové poličce.

Objemová řasenka Max Factor 2000 Calorie

Naprostou klasikou mezi řasenkami je už dlouhé roky 2000 Calorie od značky Max Factor. Nejlépe se hodí na denní líčení, protože řasám dodává až třikrát větší objem a přirozeně je zvýrazní. Díky hypoalergennímu složení s přírodními vosky ji navíc bez problému snáší i nositelky kontaktních čoček nebo ženy s citlivýma očima. Pro maximální efekt doporučujeme nanést ještě bázi pod řasenku nebo aplikovat dvě vrstvy. Jedinou nevýhodou je vyšší cena.

Řasenka pro efekt umělých řas Rimmel London Extra 3D Lash

Přejete si efekt umělých řas už po první aplikaci? Pak je pro vás jako dělaná tato řasenka Rimmel London Extra 3D Lash. Její kouzlo tkví ve dvoustranném silikonovému kartáčku, který řasy jednak prodlouží a jednak jim dodá maximální objem. Přitom zvýrazní i ty nejmenší řasy a precizně je od sebe oddělí. O zbytek se postará kvalitní složení s látkami proti lámavosti řas. A nakonec vás mile překvapí ještě příznivá cena této řasenky.

Objemová řasenka Miss Sporty Studio Lash Volumythic

I tato řasenka si zakládá na nejnovější 3D technologii, která zvýrazní a obalí barvou každou řadu zvlášť. Vytvoří tak nepřehlédnutelný objem a každé líčení pozvedne až na mýtickou úroveň. I přesto je k dostáni za skvělou cenu a má šetrné složení vhodné i pro nositelky kontaktních čoček. Velkou část práce totiž odvede už samotný kartáček, který se vyrábí z jemného silikonu a má speciální zakřivení.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.