Menu

Zdarma větší úložiště na iPhonu i Androidu během 5 minut? Dostanete celé gigabajty navíc!

Zdarma větší úložiště na iPhonu i Androidu během 5 minut? Dostanete celé gigabajty navíc!

Většina z nás se již v životě určitě setkala s nedostatečným úložištěm na našich mobilních zařízeních. Může to sice vypadat, že místa pro naše data je zde dostatek, ale ve skutečnosti člověk ani nemrkne a volné místo prostě zmizí. Velká část dat, která v našich mobilech neustále nabývají jsou videa a fotky. Co byste řekli na takové úložiště zdarma, kde byste je mohli uchovávat a ušetřit tak trochu volného místa? Máme pro vás rovnou 15 GB. A jak na to se dozvíte o pár řádků níže (platí jak pro Android, tak iOS uživatele).

Získejte 15 GB úložného prostoru zcela zdarma za pomocí Google Drive

Celý proces je opravdu jednoduchý a nezabere více než pár minut. Stačí se řídit těmito jednoduchými body:

  1. Vytvořte si účet Google – K úspěšnému získání prostoru zdarma budete potřebovat účet u společnosti Google. Pakliže ho ještě nemáte, můžete to jednoduše napravit na tomto odkazu.
  2. Přihlaste se do Google Drive – Se stávajícím nebo právě nově vytvořeným účtem se nyní musíte přihlásit do Google Drive (Je možné použít i oficiální aplikaci na Google Store pro Android nebo Apple Store pro iPhone.
  3. Úložný prostor je váš – Ano, to je opravdu vše. Jakmile se přihlásíte, automaticky vám bude přiděleno základních 15 GB místa, které můžete libovolně využít pro služby spojeny s Googlem. Tedy například Gmail, Google Drive, Google Photos a další.
Nicméně 15 GB v dnešní době není nijak závratné číslo a je proto velmi pravděpodobné, že budete potřebovat více prostoru. V tom případě existuje ještě placená varianta, kdy si můžete za měsíční nebo roční poplatek úložiště zvýšit podle potřeby. (Pokud jste majitelem jakéhokoliv telefonu z rodiny Google Pixel, pak získáte úložiště neomezené).

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.