Menu

Recenze a srovnání Chilli Reloaded Rebel

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Freestyle koloběžky

Datum doporučení: Červen 2018

  • Kvalitní odolná konstrukce
  • Větší průměr kol
  • Vysoká cena
  • Vyšší hmotnost
5 100 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Koloběžka Chilli Reloaded Rebel se řadí do kategorie freestyle. Koloběžky tohoto zaměření jsou obecně lehčí a vytvořené z materiálů odolných proti poškození. Na druhou stranu menší sofistikovanost konstrukce a malá kolečka příliš nedovoluje jiné využití než provádění triků. Koloběžka nemá stojánek, což je ale u freestyle zaměření naprosto běžné z povahy věci, protože by překážel při manipulaci a provádění triků. Rám koloběžky je vyroben z hliníku, což přináší lehkost konstrukce, ale oproti jiným materiálům bohužel také větší náchylnost k poškození. Varianta brzdného systému byla zvolena jako nášlapná, kterou lze opět považovat za standardní řešení u freestylových koloběžek.

Parametr Tento produkt
Výrobce Chilli
Stojánek Ne
Materiál rámu Hliník
Brzdy Nášlapná
Možnost dokoupit náhradní díly Ano
Lze složit Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Koloběžka váží 4,12 kilogramu. To není hodnota, která by při manipulaci měla nadělat větší problémy, nicméně v případě koloběžek určených pro provádění triků se jedná o nadprůměrně vysokou hmotnost, která může působit negativně. Z pohledu konstrukčního řešení se koloběžka nikterak nevymyká ze standardu podobně zaměřených výrobků a patří do průměru. Také nosnost 100 kg je pro freestyle koloběžku standardem.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 4,12
Nosnost (kg) 100
Minimální / doporučená výška jezdce (cm) Neuvedeno
Výška řídítek (cm) 60
Šířka řídítek (cm) 60
Délka koloběžky (cm) 50
Délka nášlapu (cm) 35
Výška nášlapu (cm) Neuvedeno
Velikost kol (přední / zadní) 4,7" / 4,7"

Naše hodnocení a závěr

Koloběžka Chilli Reloaded Rebel je výrobkem určeným pro provádění triků na rampách nebo krátké přejezdy. Díky malým kolečkům není příliš vhodná na delší cesty. V konkurenci freestylových koloběžek se však řadí především díky kvalitě konstrukce a použitých komponent mezi špičku. Její relativní slabinou je vyšší hmotnost, která je zapříčiněna především kovovou konstrukcí řidítek.

5 100 Kč Orientační cena

Další recenze

Již se neprodává

Recenze Chilli Reloaded Rebel

Chilli Reloaded Rebel

5 100 Kč Orientační cena