Recenze a porovnání Chilli Reloaded Rebel | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Chilli Reloaded Rebel

Doporučujeme Při nákupu v kategorii freestyle koloběžek

Datum doporučení: Červen 2018

86,0 % Celkové hodnocení
  • Kvalitní odolná konstrukce
  • Větší průměr kol
  • Vysoká cena v kategorii
  • Vyšší hmotnost
4 800 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Koloběžka Chilli Reloaded Rebel se řadí do kategorie freestyle. Koloběžky tohoto zaměření jsou obecně lehčí a vytvořené z materiálů odolných proti poškození. Na druhou stranu menší sofistikovanost konstrukce a malá kolečka příliš nedovoluje jiné využití než provádění triků. Koloběžka nemá stojánek, což je ale u freestyle zaměření naprosto běžné z povahy věci, protože by překážel při manipulaci a provádění triků. Rám koloběžky je vyroben z hliníku, což přináší lehkost konstrukce, ale oproti jiným materiálům bohužel také větší náchylnost k poškození. Varianta brzdného systému byla zvolena jako nášlapná, kterou lze opět považovat za standardní řešení u freestylových koloběžek.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Chilli

Stojánek

Ne

Materiál rámu

Hliník

Brzdy

Nášlapná

Možnost dokoupit náhradní díly

Ano

Lze složit

Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Koloběžka váží 4,12 kilogramu. To není hodnota, která by při manipulaci měla nadělat větší problémy, nicméně v případě koloběžek určených pro provádění triků se jedná o nadprůměrně vysokou hmotnost, která může působit negativně. Z pohledu konstrukčního řešení se koloběžka nikterak nevymyká ze standardu podobně zaměřených výrobků a patří do průměru. Také nosnost 100 kg je pro freestyle koloběžku standardem.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

4,1

Nosnost (kg)

100

Výška řídítek (cm)

85

Šířka řídítek (cm)

60

Délka koloběžky (cm)

50

Délka nášlapu (cm)

35

Velikost kol (přední / zadní)

4,7" / 4,7"

Naše hodnocení a závěr

Koloběžka Chilli Reloaded Rebel je výrobkem určeným pro provádění triků na rampách nebo krátké přejezdy. Díky malým kolečkům není příliš vhodná na delší cesty. V konkurenci freestylových koloběžek se však řadí především díky kvalitě konstrukce a použitých komponent mezi špičku. Její relativní slabinou je vyšší hmotnost, která je zapříčiněna především kovovou konstrukcí řidítek.

4 800 Kč Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Chilli Reloaded Rebel | Hodnocení: 86,0 %
Karolína Šerá je autorkou, která ráda předává nastudované informace dál v co možná nejsrozumitelnější formě. Kromě toho také pečlivě a podle důležitých parametrů vybírá produkty a trh pravidelně kontroluje, proto ve výběru koloběžek najdete jen aktuálně dostupné modely s dobrými vlastnostmi i kladným uživatelským hodnocením. Vedle koloběžek má na starosti i jiná sportovní témata jako běžecké pásy nebo dětská kola, dále ale také školní aktovky nebo online jazykové kurzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Chilli Reloaded Rebel

Chilli Reloaded Rebel

4 800 Kč Orientační cena