Recenze a porovnání Spartan Stunt | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Spartan Stunt

Doporučujeme Při nákupu v kategorii freestyle koloběžek

Datum doporučení: Červen 2018

73,5 % Celkové hodnocení
  • Kvalita vzhledem k nízké ceně
  • Vhodná pro začátečníky
  • Nutnost častější údržby
  • Vyšší hmotnost
1 300 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Spartan Stunt je freestylová koloběžka, což znamená, že je charakteristická nízkou hmotností, konstrukcí odolnou proti poškození a menšími rozměry. Jako výrobní materiál zvolil výrobce slitinu hliníku, který je charakteristický velmi nízkou hmotností a konstrukce je charakteristická dobrou aerodynamikou. Jako systém brzd bylo zvoleno nášlapné řešení, které je pro freestylové verze téměř jedinou variantou. Koloběžce chybí stojánek, ale ten absentuje u drtivé většiny podobně zaměřených modelů.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Spartan

Stojánek

Ne

Materiál rámu

Hliník

Brzdy

Nášlapná

Lze složit

Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Hmotnost 3,3 kg řadí koloběžku zhruba do průměru podobně orientovaných produktů a manipulace s ní by měla naskýtat běžné možnosti. Nosnost 100 kg lze považovat v kategorii freestylových koloběžek za standard a podobně je na tom koloběžka i z pohledu rozměrů řidítek a celkové konstrukce. Díky těmto parametrům byste s manipulací neměli mít vážnější problémy.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

3,3

Nosnost (kg)

100

Minimální / doporučená výška jezdce (cm)

130

Výška řídítek (cm)

84

Šířka řídítek (cm)

45

Délka koloběžky (cm)

48

Délka nášlapu (cm)

33

Velikost kol (přední / zadní)

3,9" / 3,9"

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé koloběžky jsou spokojení především s jejím poměrem ceny ku výkonu. Kladně hodnotí také designovou stránku koloběžky a celkovou kvalitu a odolnost použitých materiálů. Slabinou je podle nich v kategorii spíše průměrná hmotnost která lehce komplikuje manipulaci.

Naše hodnocení a závěr

Koloběžku Spartan Stunt hodnotíme jako velmi dobře vybavený a líbivě designově konstruovaný model. Koloběžka je vhodná pro méně náročné uživatele, kteří berou při koupi velký ohled na cenu. V nízkých cenových relacích nemá příliš konkurenci a za její jedinou slabinu lze považovat snad jen relativně vyšší hmotnost. Celkově se jeví jako vhodná pro začátečníky nebo mírně pokročilé.

1 300 Kč Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Spartan Stunt | Hodnocení: 73,5 %
Karolína Šerá je autorkou, která ráda předává nastudované informace dál v co možná nejsrozumitelnější formě. Kromě toho také pečlivě a podle důležitých parametrů vybírá produkty a trh pravidelně kontroluje, proto ve výběru koloběžek najdete jen aktuálně dostupné modely s dobrými vlastnostmi i kladným uživatelským hodnocením. Vedle koloběžek má na starosti i jiná sportovní témata jako běžecké pásy nebo dětská kola, dále ale také školní aktovky nebo online jazykové kurzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Spartan Stunt

Spartan Stunt

1 300 Kč Orientační cena