Menu

Recenze a srovnání Spartan Stunt

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Freestyle koloběžky

Datum doporučení: Červen 2018

  • Kvalita vzhledem k nízké ceně
  • Vhodná pro začátečníky
  • Nutnost častější údržby
  • Vyšší hmotnost
1 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Spartan Stunt je freestylová koloběžka, což znamená, že je charakteristická nízkou hmotností, konstrukcí odolnou proti poškození a menšími rozměry. Jako výrobní materiál zvolil výrobce slitinu hliníku, který je charakteristický velmi nízkou hmotností a konstrukce je charakteristická dobrou aerodynamikou. Jako systém brzd bylo zvoleno nášlapné řešení, které je pro freestylové verze téměř jedinou variantou. Koloběžce chybí stojánek, ale ten absentuje u drtivé většiny podobně zaměřených modelů.

Parametr Tento produkt
Výrobce Spartan
Stojánek Ne
Materiál rámu Hliník
Brzdy Nášlapná
Možnost dokoupit náhradní díly Neuvedeno
Lze složit Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Hmotnost 3,3 kg řadí koloběžku zhruba do průměru podobně orientovaných produktů a manipulace s ní by měla naskýtat běžné možnosti. Nosnost 100 kg lze považovat v kategorii freestylových koloběžek za standard a podobně je na tom koloběžka i z pohledu rozměrů řidítek a celkové konstrukce. Díky těmto parametrům byste s manipulací neměli mít vážnější problémy.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 3,3
Nosnost (kg) 100
Minimální / doporučená výška jezdce (cm) 130
Výška řídítek (cm) 84
Šířka řídítek (cm) 45
Délka koloběžky (cm) 48
Délka nášlapu (cm) 33
Výška nášlapu (cm) Neuvedeno
Velikost kol (přední / zadní) 3,9" / 3,9"

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé koloběžky jsou spokojení především s jejím poměrem ceny ku výkonu. Kladně hodnotí také designovou stránku koloběžky a celkovou kvalitu a odolnost použitých materiálů. Slabinou je podle nich v kategorii spíše průměrná hmotnost která lehce komplikuje manipulaci.

Naše hodnocení a závěr

Koloběžku Spartan Stunt hodnotíme jako velmi dobře vybavený a líbivě designově konstruovaný model. Koloběžka je vhodná pro méně náročné uživatele kteří berou při koupi velký ohled na cenu. V nízkých cenových relacích nemá příliš konkurenci a za její jedinou slabinu lze považovat snad jen relativně vyšší hmotnost. Celkově se jeví jako vhodná pro začátečníky nebo mírně pokročilé.

1 400 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Spartan Stunt

Spartan Stunt

1 400 Kč Orientační cena