Menu

Recenze a srovnání Street Surfing Ripper Myth

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Freestyle koloběžky

Datum doporučení: Červenec 2020

  • Kvalitní materiál a zpracování
  • Uživatelsky oblíbená
  • Vyšší cena
  • Vyšší hmotnost
3 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Street Surfing Ripper Myth považujeme za velmi dobrou freestyle koloběžku s kladným hodnocením uživatelů (červenec 2020). Konstrukce je provedená z hliníkové slitiny (nášlapná plošina) a kvalitní oceli. Provedení je nesklopné, pokud byste chtěli koloběžku opřít o stojánek, nepochodíte. Tento model jej nemá. Brzda je nášlapná, což je v dané kategorii koloběžek úplný standard. Pozitivem je, že firma nabízí možnost dokoupení náhradních dílů.

Parametr Tento produkt
Výrobce Street Surfing
Stojánek Ne
Materiál rámu Ocel a hliník
Brzdy Nášlapná
Možnost dokoupit náhradní díly Ano
Lze složit Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Celková hmotnost koloběžky je necelé 4 kilogramy, což je v dané kategorii nadstandard, nosnost 100 kg je celkem běžná. Jedná se o produkt pro odrostlejší jezdce, protože doporučená minimální výška je 150 cm. Řídítka jsou 60 cm vysoká a 54 cm široká. Délka celé koloběžky dosahuje půl metru, z toho nášlapná plocha činí 34,5 cm. Výšku nášlapu bohužel výrobce neuvádí. Kolečka mají průměr 4,3 palce. Žádná z uvedených hodnot výrazně nevybočuje z běžných čísel v kategorii freestyle koloběžek.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 3,9
Nosnost (kg) 100
Minimální / doporučená výška jezdce (cm) 150
Výška řídítek (cm) 60
Šířka řídítek (cm) 54
Délka koloběžky (cm) 50
Délka nášlapu (cm) 34,5
Výška nášlapu (cm) Neuvedeno
Velikost kol (přední / zadní) 4,3" / 4,3"

Naše hodnocení a závěr

Freestylová koloběžka Street Surfing Ripper Myth je vhodná pro starší jezdce, minimální doporučená výška je totiž 150 cm, nosnost je pak maximálně 100 kg. Jedná se o model zhotovený z oceli a hliníku, konstrukce není sklopná a nenajdete zde ani stojánek. Brzdění je zajištěno nášlapnou brzdou na zadním kolečku. Kola mají průměr 4,3 palce, délka celé koloběžky je 50 cm, nášlapná plocha pak má 34,5 cm. Šířka řídítek je 54 cm a celková hmotnost je těsně pod 4 kilogramy.

Pokud nehledáte freestyle koloběžku, ale chcete se radši projíždět na delších trasách a složitějším terénem, doporučujeme například model Yedoo Trexx.

3 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Street Surfing Ripper Myth

Street Surfing Ripper Myth

3 000 Kč Orientační cena