Recenze a porovnání Street Surfing Ripper Myth | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Street Surfing Ripper Myth

Doporučujeme Při nákupu v kategorii freestyle koloběžek

Datum doporučení: Červenec 2020

92,6 % Celkové hodnocení
  • Kvalitní materiál a zpracování
  • Uživatelsky oblíbená
  • Možnost dokoupení náhradních dílů
  • Vyšší cena
  • Vyšší hmotnost
  • Pro děti až od 150 cm
3 200 Kč Orientační cena

Koupit v obchodě:

Souhrnné údaje 

Street Surfing Ripper Myth považujeme za velmi dobrou freestyle koloběžku s kladným hodnocením uživatelů (červenec 2020). Konstrukce je provedená z hliníkové slitiny (nášlapná plošina) a kvalitní oceli. Provedení je nesklopné, pokud byste chtěli koloběžku opřít o stojánek, nepochodíte. Tento model jej nemá. Brzda je nášlapná, což je v dané kategorii koloběžek úplný standard. Pozitivem je, že firma nabízí možnost dokoupení náhradních dílů.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Street Surfing

Stojánek

Ne

Materiál rámu

Ocel a hliník

Brzdy

Nášlapná

Možnost dokoupit náhradní díly

Ano

Lze složit

Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Celková hmotnost koloběžky je necelé 4 kilogramy, což je v dané kategorii nadstandard, nosnost 100 kg je celkem běžná. Jedná se o produkt pro odrostlejší jezdce, protože doporučená minimální výška je 150 cm. Řídítka jsou od země 86 cm vysoká a 54 cm široká. Délka celé koloběžky dosahuje půl metru, z toho nášlapná plocha činí 34,5 cm. Výšku nášlapu bohužel výrobce neuvádí. Kolečka mají průměr 4,3 palce. Žádná z uvedených hodnot výrazně nevybočuje z běžných čísel v kategorii freestyle koloběžek.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

3,9

Nosnost (kg)

100

Minimální / doporučená výška jezdce (cm)

150

Výška řídítek (cm)

86

Šířka řídítek (cm)

54

Délka koloběžky (cm)

50

Délka nášlapu (cm)

34,5

Velikost kol (přední / zadní)

4,3" / 4,3"

Hodnocení uživatelů

Mezi uživateli se jedná o velmi oblíbený model s mnoha pozitivními recenzemi. V nich nejčastěji padají zmínky o celkové kvalitě koloběžky, která odpovídá ceně, dále o nízké hmotnosti nebo vyhovující výšce řídítek. Podle uživatelů jsou děti s koloběžkou nadmíru spokojené.

Klady a zápory

V případě koloběžky Street Surfing Ripper Myth nešlápnete vedle, pokud sháníte model s kvalitní konstrukcí. V konstrukci totiž výrobce kombinuje materiály ocel a hliník, čímž je zajištěna odolnost a pevnost, ale stále pořád ucházející hmotnost. Ta je sice ve srovnání vyšší, nejedná se ale o nic závratného, záleží samozřejmě na stylu jízdy a tricích, které na koloběžce hodláte provádět, na některé se hodit nemusí. Celkové kvalitě odpovídá i mírně vyšší cena oproti konkurenci. Koloběžka není vhodná pro malé děti, ale až pro jezdce vysoké 150 cm a více. Je uživatelsky velmi oblíbená a výhodou je i možnost dokoupení náhradních dílů přímo od výrobce.

Naše hodnocení a závěr

Freestylová koloběžka Street Surfing Ripper Myth je vhodná pro starší jezdce, minimální doporučená výška je totiž 150 cm, nosnost je pak maximálně 100 kg. Jedná se o model zhotovený z oceli a hliníku, konstrukce není sklopná a nenajdete zde ani stojánek. Brzdění je zajištěno nášlapnou brzdou na zadním kolečku. Kola mají průměr 4,3 palce, délka celé koloběžky je 50 cm, nášlapná plocha pak má 34,5 cm. Šířka řídítek je 54 cm a celková hmotnost je těsně pod 4 kilogramy.

Pokud nehledáte freestyle koloběžku, ale chcete se radši projíždět na delších trasách a složitějším terénem, doporučujeme například model Yedoo Trexx.

3 200 Kč Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Street Surfing Ripper Myth | Hodnocení: 92,6 %
Karolína Šerá je autorkou, která ráda předává nastudované informace dál v co možná nejsrozumitelnější formě. Kromě toho také pečlivě a podle důležitých parametrů vybírá produkty a trh pravidelně kontroluje, proto ve výběru koloběžek najdete jen aktuálně dostupné modely s dobrými vlastnostmi i kladným uživatelským hodnocením. Vedle koloběžek má na starosti i jiná sportovní témata jako běžecké pásy nebo dětská kola, dále ale také školní aktovky nebo online jazykové kurzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Street Surfing Ripper Myth

Street Surfing Ripper Myth

3 200 Kč Orientační cena