Recenze a srovnání STREET SURFING Torpedo Black Core

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Freestyle koloběžky

Datum doporučení: Červen 2018

Klady:

Celková kvalita konstrukce

Zápory:

Vyžaduje údržbu

1 900 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Koloběžka STREET SURFING Torpedo spadá do kategorie freestylových koloběžek. Pro tento druh je charakteristická vysoká odolnost proti poškození a také nízká hmotnost, která umožňuje provádění triků. Typická jsou také malá kolečka, která nejsou vhodná pro zdolávání větších vzdálenosti. Jako materiál pro výrobu rámu byla zvolena hliníková slitina, která by měla být relativně odolná proti poškození a zároveň zachovat pozitivní hmotnostní vlastnosti. Koloběžka z povahy určení nedisponuje stojánkem, který by byl zbytečnou přítěží. Stejně jako většina freestylových koloběžek pak disponuje nášlapnou brzdou na zadním kolečku.

Parametr Tento produkt
Výrobce Street Surfing
Stojánek  Ne
Materiál rámu  Hliník
Brzdy  Nášlapná
Možnost dokoupit náhradní díly  Ano
Lze složit  Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Koloběžka váží pouhých 2,7 a díky tomu se řadí mezi nejlehčí modely s velmi dobrou manipulovatelností a výbornými možnostmi využití pro technický náročné triky. Dostačující je pak také nosnost 100 kg, která je mezi freestylovými koloběžkami určitým standardem. Z pohledu rozměrů konstrukce a řidítek koloběžka nikterak nevybočuje z normálu srovnatelných zařízení a lze ji považovat za snadno manipulovatelnou.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)  2,7
Nosnost (kg)  100
Minimální / doporučená výška jezdce (cm)  Neuvedeno
Výška řidítek (cm) 85
Šířka řidítek (cm) 50
Délka koloběžky (cm)  63
Délka nášlapu (cm)  34
Velikost kol (přední / zadní) 3.9" / 3.9"

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé koloběžky si pochvalují především vzhled a výdrž konstrukce. Jsou spokojení s tím, že designově líbivá varianta může plnit své účely i v ohledu odolnosti a využitelnosti. Naopak negativně reflektují především nutnost občasného utažení některých z komponentů pro udržení jejich správné funkčnosti.

Naše hodnocení a závěr

Koloběžka Streez Surfing Torpedo je modelem střední cenové kategorie v oblasti freestylových konkurentů. Zachovává dobrý poměr ceny ku výkonu. Použité materiály a celková kvalita konstrukce referují o vysoké odolnosti a praktičnosti. Problémem může být nutnost občasné údržby ze strany uživatele, ta je však u koloběžek podobného zaměření zcela běžná.

Další recenze

Kompletní porovnání