Menu

Recenze a srovnání Street Surfing Torpedo Black Core

Doporučujeme Při nákupu v kategorii freestyle koloběžek

Datum doporučení: Červen 2018

  • Celková kvalita konstrukce
  • Nízká hmotnost
  • Přívetivá cena
  • Občas složitější na údržbu
1 900 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Koloběžka Street Surfing Torpedo spadá do kategorie freestylových koloběžek. Pro tento druh je charakteristická vysoká odolnost proti poškození a také nízká hmotnost, která umožňuje provádění triků. Typická jsou také malá kolečka, která nejsou vhodná pro zdolávání větších vzdálenosti. Jako materiál pro výrobu rámu byla zvolena hliníková slitina, která by měla být relativně odolná proti poškození a zároveň zachovat pozitivní hmotnostní vlastnosti. Koloběžka z povahy určení nedisponuje stojánkem, který by byl zbytečnou přítěží. Stejně jako většina freestylových koloběžek pak disponuje nášlapnou brzdou na zadním kolečku.

Parametr Tento produkt
Výrobce Street Surfing
Stojánek Ne
Materiál rámu Hliník
Brzdy Nášlapná
Možnost dokoupit náhradní díly Ano
Lze složit Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Koloběžka váží pouhých 2,7 a díky tomu se řadí mezi nejlehčí modely s velmi dobrou manipulovatelností a výbornými možnostmi využití pro technický náročné triky. Dostačující je pak také nosnost 100 kg, která je mezi freestylovými koloběžkami určitým standardem. Z pohledu rozměrů konstrukce a řidítek koloběžka nikterak nevybočuje z normálu srovnatelných zařízení a lze ji považovat za snadno manipulovatelnou.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 2,7
Nosnost (kg) 100
Minimální / doporučená výška jezdce (cm) Neuvedeno
Výška řídítek (cm) 85
Šířka řídítek (cm) 50
Délka koloběžky (cm) 63
Délka nášlapu (cm) 34
Výška nášlapu (cm) Neuvedeno
Velikost kol (přední / zadní) 3,9" / 3,9"

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé koloběžky si pochvalují především vzhled a výdrž konstrukce. Jsou spokojení s tím, že designově líbivá varianta může plnit své účely i v ohledu odolnosti a využitelnosti. Naopak negativně reflektují především nutnost občasného utažení některých z komponentů pro udržení jejich správné funkčnosti.

Naše hodnocení a závěr

Koloběžka Street Surfing Torpedo je modelem střední cenové kategorie v oblasti freestylových konkurentů. Zachovává dobrý poměr ceny ku výkonu. Použité materiály a celková kvalita konstrukce referují o vysoké odolnosti a praktičnosti. Problémem může být nutnost občasné údržby ze strany uživatele, ta je však u koloběžek podobného zaměření zcela běžná.

1 900 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Street Surfing Torpedo Black Core

Street Surfing Torpedo Black Core

1 900 Kč Orientační cena