Recenze Street Surfing Torpedo Black Core | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Street Surfing Torpedo Black Core

Doporučujeme Při nákupu v kategorii freestyle koloběžek

Datum doporučení: Červen 2018

85,6 % Celkové hodnocení
  • Kvalita konstrukce
  • Nízká hmotnost
  • Přívetivá cena
  • Občas složitější na údržbu
1 900 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Koloběžka Street Surfing Torpedo spadá do kategorie freestylových koloběžek. Pro tento druh je charakteristická vysoká odolnost proti poškození a také nízká hmotnost, která umožňuje provádění triků. Typická jsou také malá kolečka, která nejsou vhodná pro zdolávání větších vzdálenosti. Jako materiál pro výrobu rámu byla zvolena hliníková slitina, která by měla být relativně odolná proti poškození a zároveň zachovat pozitivní hmotnostní vlastnosti. Koloběžka z povahy určení nedisponuje stojánkem, který by byl zbytečnou přítěží. Stejně jako většina freestylových koloběžek pak disponuje nášlapnou brzdou na zadním kolečku.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Street Surfing

Stojánek

Ne

Materiál rámu

Hliník

Brzdy

Nášlapná

Možnost dokoupit náhradní díly

Ano

Lze složit

Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

Koloběžka váží pouhých 2,7 a díky tomu se řadí mezi nejlehčí modely s velmi dobrou manipulovatelností a výbornými možnostmi využití pro technický náročné triky. Dostačující je pak také nosnost 100 kg, která je mezi freestylovými koloběžkami určitým standardem. Z pohledu rozměrů konstrukce a řidítek koloběžka nikterak nevybočuje z normálu srovnatelných zařízení a lze ji považovat za snadno manipulovatelnou.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

2,7

Nosnost (kg)

100

Výška řídítek (cm)

85

Šířka řídítek (cm)

50

Délka koloběžky (cm)

63

Délka nášlapu (cm)

34

Velikost kol (přední / zadní)

3,9" / 3,9"

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé koloběžky si pochvalují především vzhled a výdrž konstrukce. Jsou spokojení s tím, že designově líbivá varianta může plnit své účely i v ohledu odolnosti a využitelnosti. Naopak negativně reflektují především nutnost občasného utažení některých z komponentů pro udržení jejich správné funkčnosti.

Naše hodnocení a závěr

Koloběžka Street Surfing Torpedo je modelem střední cenové kategorie v oblasti freestylových konkurentů. Zachovává dobrý poměr ceny ku výkonu. Použité materiály a celková kvalita konstrukce referují o vysoké odolnosti a praktičnosti. Problémem může být nutnost občasné údržby ze strany uživatele, ta je však u koloběžek podobného zaměření zcela běžná.

1 900 Kč Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Street Surfing Torpedo Black Core | Hodnocení: 85,6 %
Karolína Šerá je autorkou, která ráda předává nastudované informace dál v co možná nejsrozumitelnější formě. Kromě toho také pečlivě a podle důležitých parametrů vybírá produkty a trh pravidelně kontroluje, proto ve výběru koloběžek najdete jen aktuálně dostupné modely s dobrými vlastnostmi i kladným uživatelským hodnocením. Vedle koloběžek má na starosti i jiná sportovní témata jako běžecké pásy nebo dětská kola, dále ale také školní aktovky nebo online jazykové kurzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Dobrý den, v hlavové části se rozsypala ložiska. Rád bych je vyměnil, jenomže nemohu nikde najít přesně, co mám koupit. Bylo by možné mně poradit, popřípadě doporučit, kde mám co koupit. Model Torpedo street surfing. Děkuji

Fojtik Radim

Dobrý den, podle dostupných informací je hlavové složení závitového typu a ložiska v hlavové části kuličková. Mělo by možné je zakoupit na internetu i v prodejnách se sportovním náčiním. Případně můžete vzít koloběžku s sebou do prodejny specializované na kola, koloběžky, skateboardy a podobně, tam by Vám jistě poradili.

Karolína Šerá, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Street Surfing Torpedo Black Core

Street Surfing Torpedo Black Core

1 900 Kč Orientační cena