kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Sencor SHI 110BK

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Žehličky s keramicko-turmalínovým povrchem

Datum doporučení: Červenec 2018

Klady:

Nízká pořizovací cena

Rychle se nahřívá

Zápory:

Nelze nastavit teplotu

150 Kč
orientační cena

Základní parametry a funkce 

Sencor SHI 110BK je žehlička na vlasy s destičkami z keramiky a turmalínu. Teplotu nelze zvolit, je pevně nastavená na 200 °C. Tato teplota je vhodná na normální vlasy. Jemné vlasy potřebují teplotu nižší, velmi silné a nepoddajné vlasy naopak vyšší. Na tuto teplotu se nahřeje za 20 sekund, což je rychlé. Díky turmalínovému povrchu vyzařujícímu ionty nejsou vlasy zbytečně vysušovány. Ionty také zabraňují vzniku statického náboje. Parní funkci tato žehlička nemá. Destičky o rozměrech 90×24 mm nejsou napuštěny olejem ani kondicionérem. Jsou ale plovoucí. To snižuje tlak vyvíjený na vlasy a zabraňuje tahání a trhání vlasů. Oblý tvar je vhodný pro tvorbu loken. 

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček  Keramika-turmalín
Nastavení teploty  Ne
Maximální teplota (°C)  200
Doba zahřátí (s)  20
Ionizační funkce  Ano
Parní funkce  Ne
Plovoucí destičky  Ano
Napuštěné destičky  Ne
Délka žehlicích destiček (mm) 90
Šířka žehlicích destiček (mm)  24
Zaoblené okraje  Ano

Uživatelský komfort

Třímetrový přívodní kabel s otočnou koncovkou usnadňuje obsluhu. Ostatní funkce této žehličce chybí. Nemá displej ani indikaci nahřátí. Na vypnutí žehličky budete muset myslet, nemá totiž funkci automatického vypnutí. Vlasy je potřeba před žehlením důkladně vysušit, s touto žehličkou nelze totiž žehlit vlhké vlasy. Nelze ji také uzamknout. Funguje pouze v síti s napětím 230 V, při cestování tedy zkontrolujte napětí v místní síti. 

Parametr Tento produkt
Otočný kabel   Ano
Displej  Ne
Indikace zahřátí  Ne
Automatické vypnutí  Ne
Žehlení mokrých vlasů  Ne
Zámek kleští  Ne
Příkon (W) 30
Duální napětí  Ne

Hodnocení uživatelů

Sencor SHI 110BK hodnotilo na webu více než 50 uživatelů. Celkové hodnocení je pozitivní. V recenzích si uživatelé chválí nízkou pořizovací cenu, jednoduchou obsluhu a rychlé nahřívání. Výhodou je podle nich také dlouhý kabel. Negativně hodnotí chybějící možnost nastavení teploty, přiznávají ale že kvalita odpovídá ceně. 

Závěr

Žehlička Sencor SHI 110BK je vhodná pro nenáročné uživatele, kteří mají normální vlasy. Na jemné a příliš silné nemá vhodnou teplotu. Její výhodou je velmi nízká pořizovací cena, dlouhý přívodní kabel a rychlé nahřívání. Nevýhodou je jediné nastavení teploty na 200 °C. Chybí jí také bezpečnostní funkce jako je automatické vypnutí. Pokud jsou pro vás tyto funkce důležité, doporučujeme zvážit žehličku ECG ZV 115.

Další recenze

Kompletní porovnání