Menu

JBL nám k Black Friday 2023 nadělilo trojici sluchátek až o 47 % levnější

JBL nám k Black Friday 2023 nadělilo trojici sluchátek až o 47 % levnější

Sluchátka se značkou JBL patří mezi nejlépe hodnocené a těší se oblibě lidí po celém světě. Kromě nich pak vyrábí JBL také vysoce kvalitní reproduktory, mikrofony a další audioprvky. Slevové akce v rámci Black Friday se dotkly i sluchátek JBL a vzhledem k tomu, že se jedná o slevy skutečně masivní, stojí určitě za pozornost.

JBL Live 660NC

Hlavová bezdrátová sluchátka JBL Live 660NC byla navržena tak, aby poskytovala špičkový zvuk a současně se maximálně přizpůsobila potřebám a požadavkům uživatele. Výkonné 40 mm měniče generují typický zvuk se zvýrazněním basů označovaný jako JBL Signature Sounds. Samozřejmostí je však nastavení ekvalizéru přesně podle představ každého uživatele v aplikaci My JBL Headphones.

Sluchátka disponují funkcí aktivního potlačení okolního hluku, tzv. ANC. Technologie Ambient Aware umožní propouštět zvuky okolí, aniž by tlumila hudbu. Pro krátký rozhovor s přáteli je zase vhodnější funkce TalkThru díky které je hudba po dobu rozhovoru ztlumena. Mezi jednotlivými režimy je možné přepínat pomocí hlasových povelů díky podpoře hlasových asistentů.

Kvalitní mikrofon zajišťuje čisté a srozumitelné hovory. Nízká hmotnost sluchátek i náhlavní oblouk z měkké tkaniny a špičkové náušníky zajišťují pohodlné nošení i při dlouhodobém používání. Ke sluchátkům je dodáváno také ochranné pouzdro. Velkým plusem sluchátek je výdrž až 50 hodin na jedno nabití při vypnutém ANC užitečnou funkcí je také možnost vícebodového připojení, které umožňuje přepínat mezi jednotlivými připojenými zařízeními.

 • JBL Signature Sound
 • Aplikace My JBL Headphones
 • Aktivní potlačení okolního hluku
 • Mikrofon pro čisté hovory
 • Výdrž 50 hodin na jedno nabití
 • Podpora hlasových asistentů

Původní cena 4 500 Kč, po slevě 2 400 Kč

JBL Tune 760NC

Bezdrátová náhlavní sluchátka JBL Tune 760NC nabízí kombinaci skvělého zvuku JBL Pure Bass Sound s technologií ANC, tj. aktivního potlačení okolního zvuku. Sluchátka mají sklápěcí design a jsou proto vhodná pro každodenní použití i na cesty. Sluchátka je možné připojit ke dvěma zařízením současně, což činí jejich používání pohodlnějším. S funkcí Google Fast Pair je navíc propojování s Android zařízeními velmi jednoduché.

Sluchátka mají na jedno nabití výdrž 35 hodin a pokud vypnete funkci ANC, výdrž se prodlouží na plných 50 hodin. Nabíjení přitom trvá pouhé 2 hodiny. Integrovaný mikrofon umožní odbavovat handsfree hovory stejně jako využívání hlasových asistentů jako je Google Assistant.

Lehký design s pěnovými náušníky a pohodlným měkkým náhlavníkem zajistí, že ani celodenní nošení nebude nepříjemné. Sluchátka mají také 3.5 mm Jack pro přímé připojení audiokabelu. Bezdrátové připojení je standardně přes Bluetooth, nabíjení zajišťuje USB-C kabel.

 • JBL Pure Bass Sound
 • Aplikace My JBL Headphones
 • Aktivní potlačení okolního hluku
 • Mikrofon pro čisté hovory
 • Výdrž 35, resp. 50 hodin na jedno nabití (podle zapnutého ANC)
 • Podpora hlasových asistentů

Původní cena 3 000 Kč, po slevě 1 600 Kč

JBL Tune 710BT

Bezdrátová náhlavní sluchátka JBL Tune 710BT patří v rámci své kategorie k těm vůbec nejoblíbenějším. Jejich reproduktory poskytují zvuk JBL Pure Bass Sound generovaný s důrazem na basovou složku. Sluchátka jsou také navržena jako skládací, což z nich činí ideální volbu pro cestování do práce i za zábavou. Měkké náušníky i náhlavník navíc zajišťují pohodlné nošení.

Velkou výhodou sluchátek bezdrátových JBL je jejich velká výdrž. Na jedno nabití vydrží až 50 hodin a funkce rychlého nabíjení znamená, že pouhé pětiminutové nabíjení přidá celé 3 hodiny poslechu. Plné dobití je potom otázkou pouhých dvou hodin. Sluchátka lze ovládat tlačítky na pravém sluchátku i prostřednictvím hlasových asistentů.

Prostřednictvím Bluetooth připojení spárovat sluchátka s vícero zařízeními a následně mezi nimi jednoduše přepínat. I tato sluchátka lze ke zdroji hudby připojit audiokabelem, v takovém případě je samozřejmě možný nepřetržitý poslech. Součástí sluchátek je i vestavěný mikrofon pro zajištění handsfree hovorů.

 • JBL Pure Bass Sound
 • Mikrofon pro čisté hovory
 • Výdrž 50 hodin na jedno nabití (podle zapnutého ANC)
 • Podpora hlasových asistentů

Původní cena 2 000 Kč, po slevě 1 200Kč

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.