Menu

Oblíbená hra je teď na Epic games o 100 % levnější, běžně stojí 1 300 Kč

Oblíbená hra je teď na Epic games o 100 % levnější, běžně stojí 1 300 Kč

Když vyšel první film o Hulkovi, asi nikoho nenapadlo, že se z Marvelu stane jedna z největších značek žánru sci-fi. S příchodem filmů o miliardáři v robotickém brnění, bohu blesků a elitním vojákovi, kterému dekády dlouhý pobyt v ledu uškodil asi tak moc jako pytlíku hrachu, se ale z Marvelu stala jedna z nejhodnotnějších značek.

Inu a zatímco dříve jsme kupovali hry na disketách a později na CD/DVD nosičích, dnes vládnou trhu herní tržnice. Jednou z největších platforem je přitom Epic games. Pokud jste o Epicu nikdy neslyšeli, o hodně jste přišli. Jako jediná velká platforma nabízí relativně často trvalé licence AAA titulů zdarma.

Tentokrát lze na Epic games po omezeně dlouhou dobu pořídit zcela zdarma oblíbenou a úspěšnou hru Marvel’s Guardians of the Galaxy (herní zpracování Strážců galaxie). Tato hra se sice asi neřadí mezi tituly, o kterých budete za 20 let vyprávět potomstvu, ale je dostatečně úspěšná na to, aby se ji vyplatilo dát šanci. Obzvláště když uvážíte, že z běžné ceny 1 300 Kč klesly po omezenou dobu pořizovací náklady na čirou nulu.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.