Menu

Pouze do 28.4. můžete získat zdarma tablet HONOR Pad 8: Poradíme, jak na to

Pouze do 28.4. můžete získat zdarma tablet HONOR Pad 8: Poradíme, jak na to
Zdroj: Honor, Ilustrace: Arecenze

Společnost Honor si připravila opravdu zajímavou nabídku pro všechny své zákazníky. Od 15. do 28. dubna 2024 máte jedinečnou příležitost získat zdarma tablet HONOR Pad 8. Vše, co pro to musíte udělat, je koupit v tomto období jejich vlajkovou loď HONOR Magic6 Pro. Tento dárek má hodnotu 5 490 Kč, což znamená, že jedním nákupem získáte nejen špičkový smartphone, ale i skvělý tablet v nemalé hodnotě jako bonus!

Absolutní špička na trhu fotomobilů

HONOR Magic6 Pro, již nyní oslavovaný jako jedno z nejlepších zařízení na trhu, přináší revoluční technologie a funkce. S jeho špičkovým fotoaparátem, který je oceněn i samotným DXOMARK, jako nejlepší fotomobil na světě. Spojením jeho úžasným výkonu je tak Magic6 Pro nejen vlajkovou lodí HONOR, ale i jedním z nejžádanějších smartphonů na trhu.

HONOR Magic6 Pro

28 999 Kč Orientační cena

Dárek, který stojí za to

Kromě vynikajících vlastností a výkonu samotného smartphonu HONOR Magic6 Pro dostanete na vás čeká již zmíněný tablet HONOR Pad 8 jako bonus. Ten si vás na první pohled získá svým elegantním kovovým designem a impozantním 12palcovým 2K displejem. S osmi reproduktory zase dokáže zaručit intenzivní audiovizuální zážitek, který vás dostane do samého středu dění.

Pokud tedy uvažujete nad koupí, pak rozhodně dlouho neváhejte. Tato lákavá nabídka netrvá věčně a odbitím půlnoci z 28. na 29. dubna o ni definitivně přijdete.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.