Menu

Jeden z nejlepších party reproduktorů JBL je ve slevě o 38 % levnější

Jeden z nejlepších party reproduktorů JBL je ve slevě o 38 % levnější

Co se audiotechniky týká, značka JBL patří celosvětově k těm nejoblíbenějším a nejlépe hodnoceným. Její sluchátka, reproduktory, i další audioprvky slouží řadě lidí jako zlatý standard, se kterým porovnávají ostatní produkty. Jestliže slevové akce sníží cenu takto kvalitních produktů tak výrazně jako v případě reproduktorů JBL Boombox 3, stojí to rozhodně za pozornost.

Reproduktor JBL Boombox 3

Reproduktor JBL Boombox 3 patří do kategorie takzvaných party reproduktorů, které jsou charakterizovány bezdrátovým Bluetooth připojením i vysokým výkonem. Reproduktor poskytuje ikonický zvuk JBL Original Pro Sound s minimálním zkreslením a díky výkonnému subwooferu také se zvýrazněnou basovou složku. Hudbu lze streamovat taktéž přes Wi-fi připojení prostřednictvím integrovaných služeb jako je Spotify Connect, Air Play, Alexa Multi-Room Music, nebo Chromecast.

Integrované duální mikrofony dokážou rozpoznávat zvuky v okolí reproduktoru a podle toho optimalizovat kvalitu zvuku tak, aby bylo dosaženo maximálního hudebního zážitku. Bez ohledu na to, zda je reproduktor umístěn v interiéru nebo ve venkovním prostředí, výsledkem bude vždy dokonalý zvuk.

Přesné nastavení reproduktoru umožňuje aplikace JBL Portable, skrze níž lze upravovat audio výstup, stahovat aktualizace, přidávat další funkce apod. K reproduktoru je možné připojit současně dvě zařízení a bez problémů se tak střídat ve výběru hudby. Stejně tak je možné propojit několik reproduktorů v jeden celek a využívat jejich spojeného výkonu. Funkce, která toto umožňuje, se jmenuje Party Boost, a je samozřejmě potřeba, aby jí disponovaly všechny propojené reproduktory.

Odolnost i ekologie

Již při návrhu reproduktoru bylo samozřejmě počítáno s jeho častým venkovním používáním. I proto disponuje krytím kategorie IP 67, které mu poskytuje odolnost vůči vodě i prachu. Baterie reproduktoru je schopná vydržet na jedno nabití až 24 hodin. JBL Boombox3 je tak ideálním řešením pro nejrůznější zahradní party nebo třeba jen hudební doprovod při cvičení na zahradě. JBL Boombox 3 může ale díky celodenní výdrži sloužit ke všem těmto účelům dohromady a doprovázet svého majitele od rána do noci při všech jeho aktivitách.

Na první pohled zaujme moderní design s pevnou konstrukcí, která přidává reproduktoru na odolnosti. Madlo je pevné se silikonovými úchyty pro pohodlnější nošení. Celý reproduktor byl vyroben s maximálním využitím ekologických materiálů jako jsou recyklované plasty a tkanina. Popisky na balení reproduktoru, které má celé certifikát eco-friendly, byly dokonce vytištěny sójovým inkoustem. Vzhled reproduktoru JBL Boombox 3 tak odkazuje na ikonický design jeho předchůdců, současně ale jasně ukazuje, že prošel významnými změnami, které jej činí ještě lepším.

Standardní cena reproduktorů JBL Boombox 3 odpovídá možnostem, které nabízí, i kvalitě jeho zpracování a činí 14 000 kč. V rámci slevových akcí jako je současný Black Friday je nicméně možné zakoupit jej za výrazně nižší cenu. Akce se účastní celá řada obchodů včetně těch největších a nejpopulárnějších. Vybírat proto můžete například z následujících nabídek:

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.