Menu

Xiaomi z vás udělá koalu (2024)! Představeny nové Xiaomi Watch 2, S3 a Smart Band 8 Pro

Xiaomi z vás udělá koalu (2024)! Představeny nové Xiaomi Watch 2, S3 a Smart Band 8 Pro
Ilustrační obrázek

Kromě nejnovějšího mobilu Xiaomi 14 jsme se dočkali také vydání nové řady chytrých nositelných zařízení – náramku Xiaomi Smart Band 8 Pro, hodinek Xiaomi Watch S3 a Xiaomi Watch 2. Každý model nabízí nové možnosti a rozšíření uživatelského zážitku. Pojďme se podívat, co od nich můžete čekat.

Xiaomi Smart Band 8 Pro

Kromě obdélníkového 1,74″ AMOLED displeje o rozlišení 336×480 pixelů s obnovovací frekvencí 60 Hz má Xiaomi Smart Band 8 Pro tloušťku pouze 9,99 mm a hmotnost 22,5 g. Náramek působí stylově, přičemž si můžete snadno vyměnit řemínky pomocí rychloupínacího mechanismu. Vybírat se navíc dá z více než 200 vzhledů ciferníku a 150 sportovních aktivit. 10 běžeckých kurzů doplňuje vestavěná 3D animace cvičení. Společnost Xiaomi také vylepšila technologii sledování zdravotního stavu o čtyřkanálový modul pro monitorování srdečního tepu.

Baterie náramku má mít, oproti předchůdci, o 23 % větší výdrž, čímž vydrží až o 2 dny déle. Z dalších funkcí můžeme zmínit třeba hlasového asistenta Alexa, najít mobilní telefon a systém určování polohy GNSS, takže ke sledování polohy nemusíte mít u sebe mobilní telefon.

Parametr Hodnota
Velikost displeje 1,74“
Rozlišení displeje 336×480 px
Hmotnost 22,5 g
Počet sportovních režimů 150
Systém určování polohy GNSS

Xiaomi Watch S3

Hodinky Xiaomi Watch S3 disponují systémem Xiaomi HyperOS a výdrží baterie až 15 dní. 5 minut nabíjení by mělo zvládnout nabití až na 2 dny. Kulatý 1,43“ AMOLED displej podporuje individuální ciferníky pro vyměnitelné rámečky. Neobvyklá je funkce automatického klíčování portrétů, díky tomu můžete vložit informace do portrétních fotografií a vytvořit tak svůj vlastní ciferník.

Poprvé zde Xiaomi umožňuje provádět personalizované operace jednou rukou, stejně tak nabízí i novou nabídku zimních sportů. Sledování zdravotního stavu je rozšířené o 12kanálový modul pro monitorování srdečního tepu. A nakonec můžeme zmínit zábavnou funkci Spánkové zvíře, kdy hodinky po 7 po sobě jdoucích dnech vygenerují ‚spánkové zvíře‘ představující stav spánku uživatele.

Parametr Hodnota
Velikost displeje 1,43“
Rozlišení displeje 466×466 px
Hmotnost 44 g
Počet sportovních režimů 150
Systém určování polohy GNSS L1+L5

Xiaomi Watch 2

Hodinky Xiaomi Watch 2 disponují operačním systémem Google Wear OS, 1,43“ AMOLED displejem a jsou poháněny platformou Snapdragon ® W5+Gen 1 Wearable. Celé hodinky váží zhruba 37 g. Poprvé zde od Xiaomi můžeme vidět dálkové ovládání fotoaparátu v mobilu. Spolu s podporou až 160 sportovních režimů u nich nově najdeme také nabídku zimních sportů, stejně jako u Xiaomi Watch S3.

Hodinky jsou kompatibilní mimo jiné s aplikací Mi Fitness. Vylepšené by mělo být i sledování zdravotního stavu díky 12kanálovému modulu pro sledování srdečního tepu.

Parametr Hodnota
Velikost displeje 1,43“
Rozlišení displeje 466×466 px
Hmotnost 36,8 g
Počet sportovních režimů 160
Systém určování polohy GNSS L1+L5

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.