Recenze a porovnání Soke EVO | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Soke EVO

Doporučujeme Při nákupu v kategorii freestyle koloběžek

Datum doporučení: Březen 2021

82,0 % Celkové hodnocení
  • Pevná a lehká konstrukce
  • Příznivá cena
  • Vhodná pro začátečníky
  • Některé parametry průměrné
  • Není skládací
1 800 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Freestylová koloběžka Soke EVO je charakteristická pro svou pevnou konstrukci ze směsi hliníku a oceli. Tyto materiály jí propůjčily vlastnosti jako nízkou hmotnost a zároveň odolnost, což je jeden ze znaků koloběžek pro freestyle. Brzda je klasicky nášlapná. Koloběžku není možné složit a nemá ani stojánek, jedná se ovšem o standardní vlastnosti těchto modelů, aby na nich bylo možné provádět triky bez zbytečných komplikací.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Soke

Stojánek

Ne

Materiál rámu

Ocel a hliník

Brzdy

Nášlapná

Lze složit

Ne

Hodnocení konstrukce a rozměrů

V době psaní recenze (březen 2021) spadá koloběžka do průměru z hlediska konstrukce a rozměrů, ty najdete níže v tabulce. Má nízkou hmotnost 3,45 kg, drobnější kolečka a nosnost 100 kg. Za zmínku jistě stojí délka nášlapu 48 cm, což je více než u konkurenčních modelů. Deska by tak měla nabídnout dostatečnou stabilitu, při provádění triků však může vyšší délka překážet nebo ztěžovat pohyb.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

3,45

Nosnost (kg)

100

Výška řídítek (cm)

83

Šířka řídítek (cm)

50

Délka koloběžky (cm)

66

Délka nášlapu (cm)

48

Velikost kol (přední / zadní)

3,9" / 3,9"

Naše hodnocení a závěr

Tuto koloběžku bychom doporučili začátečníkům ve světě freestyle. Nabídne pevnou, ale zároveň lehkou konstrukci z hliníku a oceli. Má nášlapnou brzdu, 3,9″ kola, z jinak průměrných parametrů zaujme především delší nášlapnou deskou. Z toho důvodu nabídne potřebnou stabilitu, může však zkomplikovat provádění některých triků. Jestliže sháníte freestyle koloběžku s menším nášlapem, může se vám hodit například Street Surfing Torpedo Black Core.

1 800 Kč Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Soke EVO | Hodnocení: 82,0 %
Karolína Šerá je autorkou, která ráda předává nastudované informace dál v co možná nejsrozumitelnější formě. Kromě toho také pečlivě a podle důležitých parametrů vybírá produkty a trh pravidelně kontroluje, proto ve výběru koloběžek najdete jen aktuálně dostupné modely s dobrými vlastnostmi i kladným uživatelským hodnocením. Vedle koloběžek má na starosti i jiná sportovní témata jako běžecké pásy nebo dětská kola, dále ale také školní aktovky nebo online jazykové kurzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Soke EVO

Soke EVO

1 800 Kč Orientační cena