Recenze a porovnání sluchátek Samsung Galaxy Buds+ | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Samsung Galaxy Buds+

87,3 % Celkové hodnocení

Další na zvážení v kategorii Bezdrátová sluchátka do uší

Klady

  • Bezkonkurenčně vysoká výdrž baterie
  • Skvělý zvuk
  • Dobrý mikrofon

Zápory

  • Bez aktivního tlumení hluku
  • Bez hlasového asistenta
  • Menší odolnost vodě
3 200 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Bezdrátová špuntová sluchátka Samsung Galaxy Buds+ měla v době psaní článku (září 2020) díky své kvalitě zvuku a rozumným pořizovacím nákladům výborný poměr ceny a výkonu. Přesné technické parametry výrobce neuvádí, ale podle fyzikálních měření odborných portálů je zvukový projev těchto sluchátek vysoce nadstandardní, a to i v porovnání s vyššími cenovými kategoriemi. Potěší jak hluboké basy, tak čisté výšky. Právě díky kvalitě zvuku si vysloužila tato sluchátka v době psaní článku uživatelská hodnocení napříč internetem okolo 95-98 %. Uživatelé si mimo jiné pochvalují, že sluchátka dobře drží v uších.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Samsung

Provedení

Do uší

Konstrukce

Špunty

Počet měničů v 1 sluchátku

2

Přítlak/tlak v uchu

Příjemný

Materiál

Plast

Počet barevných variant

3

Hmotnost (g)

6,3

Hodnocení funkcí a baterie

Mimo kvalitní podání zvuku je největším benefitem těchto sluchátek obří výdrž baterie. Sluchátka vydrží podle výrobce na jedno nabití až 11 hodin přehrávání, čímž umožňují jeden z nejdelších nepřerušovaných poslechů ze všech sluchátek typu True Wireless. Společně s dobíjecím pouzdrem by pak měla poskytnout až 22 hodin poslechu. Doba nabíjení bohužel není uvedena. Dobíjecí pouzdro je kompaktní a pohodlně se vejde do kapsy. 

Sluchátka nedisponují klasickou funkcí aktivního potlačení hluku, při návrhu však obdržely funkci Ambient Sound, která nedovede okolní hluk odstínit, dovede podle něj ale inteligentně upravit hudbu tak, aby byl hluk méně zřetelný. O přenos signálu se stará technologie Bluetooth 5.0 se stabilním připojením a rychlým datovým přenosem. Signál překládají kodeky AAC, SBC a speciální kodek Samsung Scalable. Sluchátka jsou odolná dešti, ale nejsou vodotěsná. K dispozici je bezdrátové nabíjení a funkce hlasového asistenta. Mikrofon neschází a tak můžete telefonovat pohodlně se smartphonem v kapse.

Parametr Tento produkt
Připojení

Bluetooth 5.0

Kodek

SBC, AAC

Volitelný kabel

Ne

Ovládání na sluchátkách

Poklepem

Mikrofon

Ano

Přijímání hovorů

Ano

Voděodolnost

IPX2

Max. výdrž baterie (hod)

11/22 (s pouzdrem)

Aktivní potlačení okolního hluku (ANC)

Ne

Bezdrátové nabíjení

Ano

Hlasový asistent

Ano

Naše hodnocení a závěr

Sluchátka Galaxy Buds+ se svým skvělým zvukovým podáním v celém rozsahu frekvencí jsou skvělou volbou pro kohokoli, kdo si potrpí na kvalitním projevu. Konkrétní uživatel by se hledal těžko, proto tato sluchátka doporučujeme všem, kdo chtějí kompletní zařízení o vysoké kvalitě a velké životnosti baterie. Díky velmi nadstandardní výdrži baterie se mohou hodit také na výlety či dlouhé cesty. Funkce Ambient Sound je sice přínosná, nicméně schází aktivní potlačení vnějšího hluku, sluchátka se tedy příliš nehodí pro izolaci od okolního světa. Pokud patří kvalitní mikrofon mezi jedny z důležitých parametrů vámi hledaného zařízení, podívejte se na Apple AirPods Pro MWP22ZM/A, počítejte však s vyšší cenou.

3 200 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Samsung Galaxy Buds+ | Hodnocení: 87,3 %
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub je technicky zaměřený redaktor. Bezdrátová sluchátka byla jeho prvním větším tématem v naší redakci. V minulosti plnil v jiném týmu také roli zvukaře a bez hudby zásadně nepracuje. V roce 2020 poslouchal hudbu průměrně 2,5 hodiny denně. Kromě sluchátek se v naší redakci věnuje také další elektronice a elektrickému nářadí.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+

3 200 Kč Orientační cena