Porovnávací test
nejlepších epilátorů
a jak je vybrat

V kategorii klasický epilátor doporučujeme Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry Orientační cena: 4 000 Kč Zobrazit nabídky

Epilátory jsou stále vyhledávanějším doplňkem mnohých žen. Holicí nástroj, který se od často zaměňovaného depilátoru liší v jedné podstatné věci. Epilátor odstraňuje chloupky z lidského těla hloubkově, tedy i s kořínky. A právě díky tomu přináší dlouhodobější pocit oholení.

Zapomeňte na klasické holení žiletkou a vyberte si kvalitní epilátor. Ten vás zbaví nevzhledného ochlupení na hodně dlouhou dobu, a to tím nejšetrnějším způsobem. I když může být epilace některými ženami považována za bolestivější a časově náročnější metodu holení, výsledek stojí rozhodně za to.

V našem srovnávacím testu jsme se zaměřili na epilátory, které jsme rozdělili do tří kategorií. V jedné najdete klasické epilátory, další se věnuje epilátorům na obličej a třetí obsahuje laserové IPL epilátory. V každé z nich najdete tři produkty s popisem TOP produkt, vítěz cena/výkon a dostupná varianta. Při výběru jsme se zaměřili na účinnost, dostupnost v obchodech, bolestivost i hodnocení dlouhodobých uživatelů.

Pokud vám náš výběr nevyhovuje nebo si jen chcete o těchto produktech načíst něco více a potřebujete vysvětlit zmíněné parametry důkladněji, doporučujeme vám přečíst si náš článek Jak vybrat epilátor, který se tomuto tématu dopodrobna věnuje.


Varianta výběru Vzhled Název Klady vzhledem k podkategorii Zápory vzhledem k podkategorii Orientační cena Aktuální cena

Top produkt

Klasický epilátor

Recenze Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry

Světýlko,

Nástavce,

Bolí méně

Cena

4 000 Kč Zobrazit nabídky

Top cena/výkon

Klasický epilátor

Recenze Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry

Světýlko,

Nástavce

Starší model

3 000 Kč Zobrazit nabídky

Dostupná varianta

Klasický epilátor

Recenze Philips BRE652/00 Satinelle Prestige Philips BRE652/00 Satinelle Prestige

Nástavce,

Kombinované napájení

Cena,

Méně recenzí

3 500 Kč Zobrazit nabídky

Top produkt

Epilátor na obličej

Recenze Braun 851 Braun 851

Ultrazvukový kartáček

Baterie,

Menší dostupnost

1 400 Kč Zobrazit nabídky

Dostupná varianta

Epilátor na obličej

Recenze Braun Face 810 Braun Face 810

Čistící kartáček

Baterie

1 500 Kč Zobrazit nabídky

Další na zvážení

Epilátor na obličej

Recenze Braun Face 830 Braun Face 830

Čistící kartáček,

Podsvícené zrcátko

Cena,

Baterie

1 900 Kč Zobrazit nabídky

Top produkt

ILP

Recenze Braun Silk-expert BD 5001 IPL Braun Silk-expert BD 5001 IPL

Cena,

Rychlejší

Menší počet možností nastavení intenzity

8 000 Kč Zobrazit nabídky

Dostupná varianta

ILP

Recenze Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nastavení intenzity

Cena,

Pomalejší

15 000 Kč Zobrazit nabídky

Další na zvážení

ILP

Recenze Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00

Nastavení intenzity,

Cena

Pomalejší

9 000 Kč Zobrazit nabídky
Parametr Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry Philips BRE652/00 Satinelle Prestige Braun 851 Braun Face 810 Braun Face 830 Braun Silk-expert BD 5001 IPL Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00
Orientační cena 4 000 Kč 3 000 Kč 3 500 Kč 1 400 Kč 1 500 Kč 1 900 Kč 8 000 Kč 15 000 Kč 9 000 Kč
Depilace  Ano Ano Ano - - - - - -
Voděodolnost Ano Ano Ano Ano Ano Ano - - -
Systém napájení Akumulátorové Akumulátorové Kombinované Baterie Baterie Baterie Síťové Síťové Síťový
Doba napájení 1 1 1,5 - - - - - -
Doba provozu 40 40 40 - - - - - -
Počet rychlostí 2 2 2 1 1 1 - - -
Počet pinzet 40 40 32 10 10 10 - - -
Masážní systém  Ano Ano Ano - - - - - -
Nástavce  Ano Ano Ano Ano Ano Ano - - -
Čistící kartáček  - - - Ano Ano Ano - - -
Délka oholení jedné nohy (min) - - - - - - 7 8,5 8
Počet produkovaných záblesků  - - - - - - 300 000 250 000 250 000
Bezdrátové použití Ano Ano Ano Ano Ano Ano ne Ano Ano
Počet nastavení stupňů světla  - - - - - - 3 5 5
Inteligentní snímač tónu pleti  - - - - - - Ano Ano ano

Recenze Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry

Recenze Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry

Top produkt

Klasický epilátor

Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry je epilátor z nejnovější řasy značky Braun. Nabízí spousty nástavců, díky kterým můžete využít epilátor také na obličej nebo jako zastřihávač v oblasti bikin. Díky jeho voděodolnosti ho lze využít jak v suchém prostředí, tak ve sprše nebo ve vaně. Podle uživatelů je odstraňování chloupků méně bolestivé než s předchozími modely. Můžete si vybrat ze dvou rychlostí a dobíjíte ho pomocí kabelu. Sám o sobě ovšem funguje bezdrátově. Díky zabudovaném světýlku odhalíte i malé a světlé chloupky a docílíte tak hladkého oholení. Produkt je vhodný pro všechny, kteří hledají kvalitní přístroj a pořizovací cena pro ně není prioritním faktorem.

Zobrazit nabídky

Recenze Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry

Recenze Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry

Top cena/výkon

Klasický epilátor

BRAUN Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry patří do starší řady epilátorů značky Braun. Co se funkcí týče, má vše jako jeho nástupce, liší se pouze v designu a nižší pořizovací cenně. Je voděodolný, takže ho můžete využít jak na sucho, tak ve sprše, kdy je díky teplé vodě kůže méně citlivá a holení méně bolestivé. Nabízí na výběr dvě rychlosti. Nabíjení je řešené dobíjecím akumulátorem, trvá přibližně hodinu a vydrží v provozu okolo 40 minut. Výhodou je světýlko, které odhalí menší chloupky a oholení je pak kvalitnější. Tento produkt je vhodný pro ty, kteří hledají kvalitní epilátor za rozumnou pořizovací cenu.

Zobrazit nabídky

Recenze Philips BRE652/00 Satinelle Prestige

Recenze Philips BRE652/00 Satinelle Prestige

Dostupná varianta

Klasický epilátor

Philips BRE652/00 Satinelle Prestige je epilátor, který se prodává s řadou nástavců. Díky nim můžete přístroj využít také jako čistící kartáček na obličej nebo odstraňovač ztvrdlé kůže na chodidlech. Produkt nabízí také možnost epilování částí obličeje díky speciálně upravenému nástavci. Stejně jako většinu epilátorů, i tento můžete využívat jak na suchu, tak ve vodě. Další z jeho výhod je pak kombinovaný systém napájení, kdy můžete využít jak baterie, tak dobíjecí akumulátor. Tento epilátor je vhodný pro náročnější uživatele, kteří hledají přístroj, který nejen dobře oholí, ale zároveň ho chtějí využít i další způsoby a nehledí na cenu.

Zobrazit nabídky

Recenze Braun 851

Recenze Braun 851

Top produkt

Epilátor na obličej

Braun 851 je epilátor od značky Braun, který za poměrně přívětivou cenu nabízí širší využití než většina jeho konkurentů. Dá se totiž využít nejen k vytrhávání chloupků na obličeji a čištění pleti kartáčkem, ale také k revitalizaci pokožky a hloubkovému čistění pórů. Díky voděodolnosti ho můžete vzít i do sprchy. Je napájen bateriemi, které jsou potřeba čas od času vyměnit. Jeho hlavní nevýhodou je dostupnost, protože jej prodává méně obchodů než většinu jeho konkurentů. Tento epilátor na obličej je vhodný pro všechny, kteří hledají multifunkční přístroj za rozumnou cenu a nevadí jim, že nejde o nejnovější model výrobku.

Zobrazit nabídky

Recenze Braun Face 810

Recenze Braun Face 810

Dostupná varianta

Epilátor na obličej

Braun Face 810 je poměrně cenově dostupný epilátor na obličej. Díky nástavnému kartáčku ho můžete využívat také na čištění pleti. Je vodotěsný, takže se nemusíme bát vzít ho i do sprchy nebo po použití omýt vodou. Tak jako většina produktů, i tento epilátor od značky Braun je napájený bateriemi, což není úplně ideální, protože je potřeba baterie často měnit. Chloupky vytrhává 10 pinzet, což je u tohoto typu epilátoru standardní počet. Tento výrobek je vhodný pro všechny, kteří hledají dobrý epilátor na obličej na poměrně dobrou pořizovací cenu.

Zobrazit nabídky

Recenze Braun Face 830

Recenze Braun Face 830

Další na zvážení

Epilátor na obličej

Braun Face 830 je přístroj určený k epilaci obličeje. Díky přídavným nástavcům ho můžete využít zároveň jako čistící kartáček na obličej a dekolt, který by měl fungovat lépe než klasické čištění pokožky. Jeho cena je trochu vyšší než u většiny konkurentů, za to může fakt, že se jedná o novější model a je prodáván také se zrcátkem, které je podsvícené. Co se týče parametrů jako je počet pinzet nebo možnost nastavení rychlosti je naprosto srovnatelná s konkurenty. Tento produkt je tedy určený všem, kteří hledají epilátor na obličej, který se dá zároveň využít také jako čistící kartáček a pořizovací cena je pro ně druhotná.

Zobrazit nabídky

Recenze Braun Silk-expert BD 5001 IPL

Recenze Braun Silk-expert BD 5001 IPL

Top produkt

ILP

Braun Silk-expert BD 5001 IPL je laserový epilátor od značky Braun. Jeho pořizovací cena patří mezi přívětivější a jedná neodráží se to ani na jeho výkonu. Nohy jsou oholené přibližně za 7 minut, což je rychleji než u většiny konkurentů. Tento rozdíl se však liší řádově v sekundách. Výrobek produkuje 300 000 záblesků, což je vyšší číslo, které se odráží na kvalitě epilování. Jeho nevýhodou je, že ho po odpojení kabelu nemůžete používat. Epilátor Braun Silk-expert BD 5001 IPL je vhodný pro náročnější uživatele, kteří hledají dobrý produkt za nižší pořizovací cenu.

Zobrazit nabídky

Recenze Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Recenze Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Dostupná varianta

ILP

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 je laserový epilátor, který můžete použít k hladkému oholení celého těla. Jeho pořizovací cena je vyšší, což je způsobené tím, že je tento model poměrně nový. Výrobek je napájený ze sítě, ale je tu možnost používat ho i bezdrátově. Můžete na něm nastavit jeden z 5 stupňů intenzity světla, což je dobrý rozsah, který nemá každý epilátor. Stejně jako další produkty tohoto typu, i tento výrobek není vhodný pro světlé a zrzavé chloupky. Epilátor je určený těm, kteří si chtějí pořídit jeden z novějších modelů a nevadí jim, že si za něj připlatí.

Zobrazit nabídky

Recenze Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00

Recenze Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00

Další na zvážení

ILP

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 je laserový epilátor, jehož pořizovací cena je poměrně příznivá. Díky nástavcům jej můžete použít také na obličej, a to na oblast horního rtu, bradě a kotletách. Je napájen ze sítě, ale po nabití není nutné ho mít připojen do sítě. Můžete nastavit z jednu z 5 intenzit světla, a to vždy podle místa, které zrovna epilujete. Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00, stejně jako většina výrobků tohoto typu, není vhodný pro bílé či zrzavé chloupky a velmi snědou pokožku.

Zobrazit nabídky

Jak vybrat epilátor

 1. Typ epilátoru
 2. Napájení
 3. Doba provozu
 4. Epilační hlava
 5. Rychlost
 6. Funkce a příslušenství
 7. Údržba epilátoru
 8. Kdy epilátor nepoužívat
 9. Cena

 

Nechcete-li při holení jakýchkoliv partií těla zažívat nepříjemnou bolest způsobenou nevhodně zvoleným epilátorem, začtěte do následujících řádků. Prostřednictvím nich vám přineseme užitečné rady související s nákupem toho správného epilátoru.

Seznámíme vás s dostupným sortimentem na současném trhu. Nastíníme vám jednotlivé typy epilátorů, včetně jejich napájení. Při prezentaci těchto výrobků půjdeme opravdu do hloubky a neopomeneme ani na popis epilační hlavy, rychlostí, doby provozu a ostatních parametrů.

Po přečtení následujících kapitol budete schopni vybrat ideální přístroj z jakékoliv produktové nabídky. A abyste měli také představu o tom, kolik vlastně epilátor stojí, v závěru článku vám to nastíníme s pomocí několika cenových kategorií.

1. Typ epilátoru

Na začátku všeho vám představíme typy epilátorů. Jednotlivé produkty se liší nejenom technologií odstraňování chloupků, ale také svým tvarem, velikostí a uzpůsobením podle toho, na jakou partii lidského těla jsou vhodné. Z tohoto pohledu lze narazit na tři typy epilátorů.

 • Klasické epilátory
 • Epilátory na obličej
 • IPL epilátory

Klasické epilátory

Ve své podstatě jde o ty nejběžnější a cenově nejdostupnější epilátory na trhu. Jejich hlavní částí je speciální hlava obsahující několik malých pinzet na kotouči. Ty se starají o trhání jednotlivých chloupků. Jak asi správně tušíte, klasické epilátory mohou být do jisté míry bolestivější záležitostí, podle toho, jakou partii těla epilujete.

Standardně je lze upotřebit hlavně na oblast nohou, intimních partií a podpaží. Nutno podotknout, že tento typ epilátoru vyžaduje dostatek času pro provádění daného úkonu. Musíte počítat také s tím, že k dokonalému a dlouhodobému odstranění chloupků dojde až po několikátém opakování, v řádu dnů až týdnů.

Epilátory na obličej

Tento typ epilátoru vychází z toho klasického, minimálně co se technologie fungování týče. Hlavní rozdíl je však v samotné konstrukci. Epilátor na obličej je z logiky věci podstatně menším zařízením, respektive jeho epilační hlavice. Ta si dokáže poradit s velice jemnými chloupky na bradě, obočí, krku a čele.

Ve prospěch těchto modelů hovoří především vyšší šetrnost při vytrhávání chloupků, které se ostatně nachází na poměrně citlivých partiích obličeje. Součástí epilátorů jsou také speciální kartáčky. Ty své primární užití naleznou při hloubkovém čištění pleti a pórů.

IPL epilátory

Moderní a novodobé epilátory spojené s vysokou šetrností při odstraňování ochlupení. V tomto případě můžete zapomenout na klasickou metodu vytrhávání chloupků. Zde hraje hlavní roli pulzní světlo. To je využíváno k narušování, potažmo rozpouštění struktury chlupu.

Ve prospěch IPL epilátorů hovoří určitě bezbolestnost a dlouhodobý efekt krásně vypadající a hladké pokožky bez chlupů. Užít je můžete k epilaci v oblasti intimních partií, podpaží a obličeje. Při jeho nákupu se nezapomeňte informovat o tom, pro jaký typ pokožky je daný IPL epilátor vhodný.

Snad jedinou nevýhodou je vyšší pořizovací cena oproti klasickým epilátorům.

2. Napájení

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ epilátoru, budete při jeho nákupu řešit ještě jednu provozní záležitost. Tou je dodávka elektrické energie potřebná pro chod epilátoru. Vybírat si můžete ze tří variant, které jsou jasně vypovídající.

 • Epilátory napájené z elektrické sítě
 • Epilátory napájené prostřednictvím akumulátoru
 • Kombinované epilátory síť/akumulátoru

Chcete-li při holení docílit co největší mobility, zvolte každopádně epilátor s nabíjecím akumulátorem. V jeho případě si pohlídejte jaká je výdrž baterie na jedno nabití. Kapitolou samou o sobě jsou epilátory označované jako Wet&Dry. Akumulátorové verze s voděodolnou konstrukcí, které můžete využívat také při holení ve sprše. K tomu už z principu věci a bezpečnosti neslouží epilátory napájené prostřednictvím elektrického kabelu.

3. Doba provozu

U síťových epilátorů takovou věc určitě řešit nemusíte. Doba provozu se týká hlavně akumulátorových epilátorů. Tento čas je obvykle prezentován v minutách. Jde o výdrž na jedno plné nabití. Ty nejlevnější epilátory vydrží zhruba 25 – 30 minut provozu. Zlatou střední cestou jsou akumulátory dodávající potřebnou energii až 40 minut. Ty největší baterie jsou schopny zajistit epilaci po dobu trvání až 60 minut.

4. Epilační hlava

Jedna z nejdůležitějších částí jakéhokoliv epilátoru. Pokud se budeme bavit nejprve o těch klasických epilátorech, je součástí tohoto prvku několik pinzet uložených na rotujícím kotouči. V závislosti na typu produktu lze narazit na 10 – 60 pinzet. Jejich množství do jisté míry odpovídá také šířce epilační hlavy. Pro partii nohou můžete zvolit širší hlavu, pro intimní partie a podpaždí spíše tu užší. Výjimkou nejsou ani vyměnitelné epilační hlavy.

Z obecného hlediska platí, že čím více pinzet epilační hlava obsahuje, tím rychleji docílíte požadované epilace. Na druhou stranu může jít o bolestivější proces. I z toho důvodu je doporučováno začátečnicím volit epilační hlavu s méně pinzetami. Přínosný je také foukající vzduch na epilovaná místa nebo masážní nástavec.

V případě IPL epilátorů nehovoříme o klasické epilační hlavě. Zde hraje roli rozměr aplikačního okénka, prostřednictvím něhož vychází záblesky. Čím širší okénko je, tím větší plochu pokožky epilujete. Narazit můžete na rozměry 3 – 7 centimetrů. Co se týče počtu záblesků pulzujícího světla způsobujícího rozpouštění struktury chloupků, lze docílit 100 000 – 250 000 záblesků. I zde platí, čím vyšší číslo, tím účinnější epilace.

5. Rychlost

U klasických epilátorů se můžete setkat ještě s jedním technickým parametrem, kterým je počet rychlostí. Ten má vliv na intenzitu trhání chloupků. Většina dostupných produktů tohoto typu má 2 – 3 rychlosti. Výjimkou však nejsou epilátory s jednou rychlostí či naopak s pěti.

V praxi to potom funguje nějak následovně. U intimních partií a podpaždí se vzhledem k citlivosti pokožky využívá první nebo druhý rychlostí stupeň. U nohou můžete naopak upotřebit tu nejvyšší dostupnou rychlost epilátoru.

Pro představu počítejte s tím, že důkladné epilování jedné nohy zabere zhruba 20 minut vašeho drahocenného času. Celé tělo klidně až 60 minut.

6. Funkce a příslušenství

Některé modely epilátorů toho nabízí mnohem více než jenom holý základ, ať už jde o přidružené funkce nebo doplňkové příslušenství. Při výběru lepších modelů vám mohou být nápomocny níže uvedené pojmy.

 • Výkyvná epilační hlava– Prostřednictvím tohoto prvku přilne epilátor daleko lépe k vaší pokožce a jejím záhybům.
 • Integrované osvětlení– Některé modely disponují svítilnou, díky které uvidíte i na nejmenší chloupky a při epilaci je nepřehlédnete.
 • Protiskluzová rukojeť– Bezpečnostní prvek zaručující, že vám epilátor při epilaci nevyklouzne z ruky a nezpůsobí nepříjemné zranění.
 • Bikiny– Tak je u vybraných produktů označována oblast partií, pro kterou jsou použitelné. Oblast bikin zahrnuje paže, nohy, podpažní jamky, bikiny a břicho.
 • Pouzdro– Součástí některých epilátorů je praktické pouzdro. To je schopno pojmout nejenom samotný epilátor, ale také ostatní nástavce.

7. Údržba epilátoru

Epilátor je třeba považovat za osobní hygienický nástroj, který je nutné po aplikování podrobit patřičné údržbě. Tento proces je vyžadován nejenom z oněch hygienických důvodů, ale zároveň udržuje výrobek v dobré kondici a je příslibem dlouhé životnosti.

Co se týče údržby, nemusíte mít jakékoliv obavy. Součástí většiny epilátorů jsou speciální kartáčky. Prostřednictvím nich lze poměrně snadno vyčistit jednotlivé pinzety. Ty jsou pak připraveny k následnému použití, respektive k epilaci.

Investujete-li do epilátoru typu Wet&Dry, získáte z pohledu čištění další výhodu. Tyto epilátory mají omyvatelné hlavice. Takže je stačí strčit pod kohoutek s tekoucí vodou a máte údržbu za sebou.

8. Kdy epilátor nepoužívat

I když to vypadá, že by se epilátor měl stát součástí koupelny každé moderní ženy a jeho využívání by mělo probíhat s maximální pravidelností, přesto existují situace, kdy je lepší jej neupotřebit.

 • V okamžiku, kdy trpíte nepříjemným ekzémem na kůži.
 • Pokud nemáte na epilaci dostatek času. Pak tento proces totiž ztrácí svůj smysl.
 • Na IPL epilaci zapomeňte tehdy, když máte příliš tmavou pleť nebo naopak hodně světlé chloupky.

Nakonec je vhodné zdůraznit, že epilované části těla byste neměli hned po této činnosti vystavovat jakýmkoliv kosmetickým preparátům, deodorantům a vůním.

9. Cena

Vzhledem k tomu, že existuje několik typů epilátorů, narazíte na větší cenové rozdíly mezi jednotlivými modely. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv produkt, vždy se zaměřujte na značky Braun, Phillips, Remington, Rowenta, Esperanza, Rio Beauty, Panasonic a Babyliss. A to minimálně z důvodu prověřené kvality a stovek kladných referencí spojených s odpovídající precizností zpracování a výsledným efektem.

Cena do 1 000 Kč

Nejlevnější modely epilátorů pořídíte už od 300 Kč. Ano, musíte počítat s tím, že půjde o méně „výkonná“ zařízení, ale svůj účel splní. Většina těchto epilátorů má zhruba 20 – 24 pinzet na epilační hlavici. Volit můžete mezi síťovými i akumulátorovými výrobky, přičemž ty mají průměrnou výdrž do 30 minut provozu.

Cena od 1 000 Kč do 2 000 Kč

Jestliže si chcete epilovat také bikini partie, pak vám bude dostačovat tato cenová kategorie. Zakoupit můžete epilátory s 2 – 3 rychlostmi, a vyšším počtem epilačních pinzet 28 – 32. Výjimkou nejsou ani masážní kuličky stimulující pokožku při epilaci. Výdrž těchto přístrojů se pohybuje kolem 40 minut.

Cena od 2 000 Kč do 5 000 Kč

Zde si na své přijdou hlavně ženy, které touží po šetrném epilování, ať už prostřednictvím epilační hlavy se 40 – 48 pinzetami nebo prostřednictvím IPL technologie. Pořídit si můžete voděodolné akumulátorové epilátory, včetně mnoha síťových.

Cena nad 5 000 Kč

Opravdový luxus v oblasti epilace začíná na hranici 5 000 Kč a může se šplhat k hodnotě až 14 000 Kč. K dispozici je jen několik vybraných značkových přístrojů, mezi kterými jasně vévodí IPL epilátory. Ocenit lze nejenom jejich originální vzhled, ale také prvotřídní zpracování a pár funkcí navíc.

 

Jak vám pomohl tento článek? Budeme rádi za zpětnou vazbu.

Epilátory
Průměrné hodnocení 4.9 z 8 hlasů