Menu

Recenze a srovnání DJI Mavic Air Fly More Combo

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dronů nad 12 000 Kč

Datum doporučení: Listopad 2019

86,2 % Celkové hodnocení
  • Široké příslušenství
  • Vysoké rozlišení 4K
  • Relativně rychlé nabíjení
  • Poměrně vysoká cena
  • Kratší výdrž
  • Horší stabilita ve větru
25 000 Kč Orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Produkt DJI Mavic Air Fly More Combo se skládá ze samotného dronu Mavic Air a bohatého příslušenství. Jedná se o kvalitní model se čtyřmi vrtulemi, který se ale také projeví ve vaší peněžence, pokud se rozhodnete si jej pořídit. Devízou luxusnějších a dražších dronů je natáčení v kvalitě 4K, tedy 3 840 x 2 160 px, tento model DJI není výjimkou. Přístroj vydrží ve vzduchu přibližně 21 minut v ideálních podmínkách, nejde o žádnou rekordní hodnotu, protože některé modely zvládnou i 30 až 40 minut. Kapacita baterie je 2 375 mAh, nabíjení trvá asi hodinu. Samozřejmostí je slot na paměťovou kartu, která může rozšířit 8GB interní paměť.

Parametr Tento produkt
Výrobce DJI
Rozlišení (px) 3840 x 2160
Doba nabíjení dronu (min.) 60
Kapacita baterie (mAh) 2 375
Maximální doba letu (min.) 21
Počet rotorů 4
Slot na paměťové karty Ano

Hodnocení ovládání a funkcí

Maximální rychlost 68 kilometrů v hodině není vůbec špatná, i když existují i rychlejší drony. Maximální dosah 4 000 metrů je velmi dobrý, avšak mějte na paměti, že podle evropské regulace CE je možný dosah pouze 2 000 metrů. Respektovat se přitom musí pravidlo očního kontaktu s dronem, který dokáže vyletět až do 500m výšky.

Dron má samozřejmě také GPS, díky kterému se ještě vylepšují možnosti využití. Ovládání je možné také za pomoci Wi-Fi připojení. Hmotnost 430 gramů je v dané kategorii celkem přívětivá, avšak může způsobovat problémy při větších poryvech větru.

Jak jsme již předeslali, tento produkt je také vybaven širokým příslušenstvím, kde nechybí například cestovní batoh, dvě náhradní baterie, nabíjecí hub pro tři akumulátory, dva páry vrtulí navíc, adaptér pro powerbanku a další.

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (km/h) 68
Maximální provozní vzdálenost (m) 4 000
GPS Ano
Wi-Fi Ano
Hmotnost (g) 430

Naše hodnocení a závěr

DJI Mavic Air Fly More Combo je vlastně celý balík produktů, v čele s dronem DJI Mavic Air. Pod označením Fly More Combo pak najdete bohaté příslušenství, jako jsou dvě baterie navíc, nabíjecí hub pro tři akumulátor, batoh pro snadné přenášení, náhradní vrtule a další. Ze specifikací dronu pak můžeme vypíchnout kvalitní záznam v kvalitě 4K. Co se týče letových vlastností, dron vydží ve vzduchu asi 20 minut, což není nejvíc. Práv proto se hodí sada náhradních baterií. Kapacita akumulátoru je 2 375 mAh a nabije se přibližně za hodinu. Maximální dosah je až 4 km od uživatele s ovladačem, což je dobré, stejně jako maximální rychlost téměř 70 km/h.  Samozřejmostí je Wi-Fi a GPS, interní paměť si můžete rozšířit o paměťovou kartu. Hmotnost přístroje je 430 gramů.

U dronů platí, že za kvalitu si připlatíte, ani cenovka tohoto modelu není nízká. Jestli hledáte spíše levný dron na hraní, můžeme doporučit recenzi na produkt Syma X5UWPRO.

25 000 Kč Orientační cena
Autor: Daniel Černý | Datum: | Produkt: DJI Mavic Air Fly More Combo | Hodnocení: 86,2 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze DJI Mavic Air Fly More Combo

DJI Mavic Air Fly More Combo

25 000 Kč Orientační cena