Menu

Recenze a srovnání Kärcher WD 6 P Premium

Doporučujeme Při nákupu v kategorii průmyslových vysavačů nad 3000 Kč

Datum doporučení: Červen 2018

  • Velká sběrná nádoba
  • Slušný výkon
  • Vyšší hmotnost
  • Vysoká cena
5 300 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Kärcher WD 6 P Premium je vysavačem z kategorie průmyslových, což ho předurčuje pro využití v těžkých podmínkách dílen, garáží nebo jiných znečištěných prostor. Hlučnost garantovaná výrobcem se zastavila na hodnotě 71 dB, což je docela dobré číslo, které by v denních hodinách nemělo způsobit větší problémy v ohledu rušnosti. V ohledu příkonu, který vyjadřuje spotřebu, zaznamenává tento vysavač hodnotu 1300 W. Díky tomu se řadí mezi průměr. Příkon se navíc promítá do velmi slušného výkonu 260 W, díky kterému se může vysavač srovnávat i s podstatně dražšími konkurenčními produkty.

Vysavač disponuje také možností vysávání pomocí vodního filtru a je tak vhodný pro mokré i suché vysávání. Velmi pozitivní je také objem sběrné nádoby, která nabídne hned 30 litrů kapacity a řadí vysavač v tomto ohledu mezi naprostou špičku.

Parametr Tento produkt
Hlučnost (dB) 71
Příkon (W) 1 300
Vysávání Suché/mokré
Sací výkon (W) 260
Objem sáčku (l) 30

Rozměry a manipulace

Co se týče hmotnosti, díky váze 9,5 kg se vysavač řadí spíše mezi těžší a manipulace s ním by mohla být pro méně zdatné jedince problémem. Naopak výhodou v ohledu manipulace je slušná délka kabelu 6 metrů, která se promítá do akčního rádiusu 8,5 metrů, což řadí vysavač jednoznačně do nadprůměru. Rozměry přináší průměrné hodnoty a také značí, že vysavač je relativně kompaktní.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 9,5
Délka kabelu (m) 6
Akční rádius (m) 8,5
Šířka (cm) 38,2
Výška (cm) 69,4
Délka (cm) 41,8

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé vysavače jsou spokojení především s velmi dobrým sacím výkonem. Kladně hodnotí také obrovský objem sběrné nádoby 30 litrů. Naopak jako slabinu spatřují především kratší sací hadici, která poněkud stěžuje možnosti variabilního využití.

Naše hodnocení a závěr

Hodnocení vysavače Kärcher WD 6 P Premium je velmi pozitivní. Vysavač nabízí všechno, co je pro běžný provoz potřeba. Má slušný výkon, velkou sběrnou nádobu, možnost suchého i mokrého vysávání a spoustu dalších. Problémem stroje je jeho vysoká hmotnost a relativně krátká sácí tyč.

5 300 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Kärcher WD 6 P Premium

Kärcher WD 6 P Premium

5 300 Kč Orientační cena