kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a porovnání Karton P+P Ergo Kids

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii batohů

Datum doporučení: Červenec 2019

Klady:

Nastavitelné popruhy

Anatomicky tvarovaná záda

Zápory:

Nemá síťku na láhev

700 Kč
orientační cena

Základní charakteristika

Konstrukcí bude batoh Ergo Kids vyhovovat i menším dětem, má totiž zpevněná anatomicky tvarovaná záda s hliníkovou konstrukcí a pevné dno s nožičkami. Ty zabrání zašpinění a namočení batohu, což je užitečné nejen u malých školáčků. Ti navíc ocení i stabilitu, kterou pevné dno zajišťuje. Celý batoh sice není zpevněný, jako je tomu u aktovek, ale při naplnění by měl i na zemi stát a bude tak jednodušší v něm něco najít. Záda jsou polstrovaná, takže nošení tašky bude pro dítě komfortní. Polstrování najdeme i na popruzích tašky. Ty můžete nastavit ve vrchní i spodní části, čímž se batoh skvěle přizpůsobí postavě vašeho dítěte. Součástí je také hrudní popruh, který udrží batoh pevně na zádech i neposedným školákům. Výrobce nezapomněl ani na bezpečnostní prvky, respektive reflexní pásky. Ty jsou na čele, bocích i popruzích tašky a vaše dítě tak bude viditelné ze všech stran. Batoh je ideální pro žáky prvního stupně. Co se týče rozměrů, na výšku měří 41 cm, na šířku 28 cm a jeho hloubka je 17 cm. Jeho hmotnost je pouhých 990 g, nemusíte se tedy bát, že by vaše dítě zbytečně zatěžoval.

Parametr Tento produkt
Ergonomická záda  Ano
Pevné dno  Ano
Nožičky  Ano
Reflexní prvky  Ano
Nastavení popruhů seshora  Ano
Nastavení popruhů zespodu  Ano
Hrudní popruh  Ano
Bederní popruh  Ne
Vhodné pro dítě do třídy 1. - 2.
Výška (cm) 41
Šířka (cm) 28
Hloubka (cm) 17
Hmotnost (g)  990

Uspořádání

Batoh je rozdělený do tří velkých kapes na zip, do kterých si může dítě pomůcky libovolně uspořádat. Uvnitř potom najdeme síťovanou vnitřní kapsu, organizér a jmenovku. V přední části jsou potom další dvě menší kapsy na zip, na uložení svačinového boxu nebo třeba penálu a jedna malá kapsička na drobnosti. Na boku je potom kapsa na láhev s pitím a další kapsička na zip, nedostatku úložného prostoru nebo nedbalého uspořádání se tedy v případě tohoto batohu opravdu nemusíte obávat. Místo kapsy bychom doporučili spíše síťku na láhev s pitím, která se lépe přizpůsobí různým velikostem lahví, ale záleží spíše na osobních preferencích.

Parametr Tento produkt
Rozdělení  Tři komory
Termokapsa  Ne
Síťka na láhev s pitím  Látková kapsa
Vnitřní kapsička na drobnosti  Ne
Karabina na klíče  Ne

 

Závěr

Z hlediska ergonomie bude batoh Karton P+P Ergo Kids vyhovovat i prvňáčkům, je také příjemně lehký. Je ovšem třeba myslet na jeho rozměry, které jsou oproti klasickým aktovkám pro prvňáčka trochu větší, a tak bude vyhovovat spíše větším žáčkům nebo starším dětem. Pro děti v první třídě navíc může být množství kapes na zip příliš matoucí, záleží tedy na vašem uvážení, zda batoh pořídit už do první třídy. Pokud hledáte tašku pro starší dítě, není třeba váhat, nastavitelné popruhy se mu skvěle přizpůsobí, anatomicky tvarovaná záda se postarají o správný vývoj páteře a členité úložné prostory poskytnou dostatek prostoru pro pečlivé uspořádání všech školních pomůcek. Drobností může být chybějící síťka na láhev s pitím, která by mohla být trochu lepší než kapsa na zip, jinak není batohu Ergo Kids moc co vytknout. Jiné batohy mají samozřejmě i další vychytávky, jako například karabinku na klíče apod. V dané cenové kategorii ale podává velmi dobrý výkon.

Další recenze

Kompletní porovnání