Recenze Ezetil E26 M

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Autochladničky

Datum doporučení: Leden 2018

Klady:

Nízká hmotnost

Zápory:

Absence ohřevu

1 700 Kč
orientační cena

Základní údaje a rozměry

Autochladnička Ezetil E26 M nabídne pro své uživatele objem chladícího prostoru 24 litrů, to znamená spíše průměrnou hodnotu, která však pro běžné využití méně náročných uživatelů bez problémů postačí. V kombinaci s tímto objemem navíc přináší velmi nízkou hmotnost pouze 3,9 kg, což determinuje velmi dobré možnosti manipulace a snadných přenosů i pro méně fyzicky zdatné jedince. Z pohledu rozměrů chladnička nijak nevybočuje ze standardu zařízení se stejným nebo podobným objemem a lze ji považovat za běžnou. Poměrně dobré možnosti k manipulaci dává také napájecí kabel, který se svojí délkou 1,85 m také nabídne dobré možnosti přesunů.

Parametr Tento produkt
Výrobce EZetil
Hmotnost (kg)  3,9
Objem (l)  24
Délka kabelu (m)  1,85
Výška (cm) 39
Šířka (cm) 29
Hloubka (cm) 40

Výkon a energetické údaje

Z pohledu výkonu je důležité zmínit, že chladnička EZetil e26 m zaznamenává příkon 70 W. Ačkoliv výrobce neuvádí přímý chladící účinek, chladnička v praxi podává velmi slušné výkony a dokáže ochladit teplotu okolního prostředí o zhruba 16 °C. Tento výkon se navíc nepromítá nikterak výrazně negativně do spotřeby elektrické energie. Chladnička je poměrně úsporná a při běžném používání si za rok vezme zhruba 80 kWh. Při započtení průměrných nákladů na jednu kWh, které se v České republice pohybují okolo 4 korun tak můžete velmi snadno dopočítat přibližné výdaje na provoz. Vzhledem k této relativní úspornosti se chladnička řadí do energetické třídy A++, která je deklarována energetickým štítkem. V ohledu hlučnosti nelze považovat EZetil e26 m za nikterak nestandardní. Hodnota hluku se pohybuje okolo hladiny 40 dB, která se pro vaši lepší představu dá srovnat například s hlasitostí lidského šepotu, takže se dá provozovat i v klidných nočních hodinách.

Parametr Tento produkt
Chladící účinek (°C)  17
Ohřev  Ne
Maximální teplota ohřevu (°C)  Neuvedeno
Příkon (W)  70
Hlučnost (dB)  40
Spotřeba (kWh/rok)  80
Energetická třída  A++

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení zákazníci nejčastěji jako hlavní výhodu reflektují sílu a rychlost chladničky, která je během chvíle schopná velmi výrazně snížit teplotu uvnitř boxu. Za největší negativum lze podle majitelů tohoto chladícího boxu považovat absenci funkce ohřevu.

Závěr

Autochladnička Ezetil E26 M zachovává vzácnou kombinaci přijatelné ceny a velmi dobrého parametrového vybavení. Ačkoliv nenabízí nikterak oslnivý objem, pro uživatele, kteří nemají největší nároky na kapacitu úložného prostoru může jistě odvést spoustu práce. Celkově produkt patří do kategorie velmi výhodných především v případě, kdy se jako zákazník ohlížíte na pořizovací cenu, ale požadujete vysokou kvalitu.

Další recenze

Kompletní porovnání