Recenze a porovnání Ezetil E26 M | Arecenze.cz
Menu

Recenze Ezetil E26 M

Doporučujeme Při nákupu v kategorii autochladniček

Datum doporučení: Leden 2018

71,8 % Celkové hodnocení
  • Nízká hmotnost
  • Úchyty na bezpečnostní pás
  • Nízká hlučnost
  • Absence ohřevu
  • Nižší chladicí účinek
2 300 Kč Orientační cena

Základní údaje a rozměry

Autochladnička Ezetil E26 M nabídne pro své uživatele objem chladícího prostoru 24 litrů, to znamená spíše průměrnou hodnotu, která však pro běžné využití méně náročných uživatelů bez problémů postačí. V kombinaci s tímto objemem navíc přináší velmi nízkou hmotnost pouze 3,9 kg, což determinuje velmi dobré možnosti manipulace a snadných přenosů i pro méně fyzicky zdatné jedince. Z pohledu rozměrů chladnička nijak nevybočuje ze standardu zařízení se stejným nebo podobným objemem a lze ji považovat za běžnou. Poměrně dobré možnosti k manipulaci dává také napájecí kabel, který se svojí délkou 1,85 m také nabídne dobré možnosti přesunů.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Ezetil

Hmotnost (kg)

3,9

Objem (l)

24

Délka kabelu (m)

1,85

Výška (cm)

39

Šířka (cm)

29

Hloubka (cm)

40

Výkon a energetické údaje

Z pohledu výkonu je důležité zmínit, že chladnička EZetil e26 M zaznamenává příkon 70 W. Ačkoliv výrobce neuvádí přímý chladící účinek, chladnička v praxi podává velmi slušné výkony a dokáže ochladit teplotu okolního prostředí o zhruba 16 °C. Tento výkon se navíc nepromítá nikterak výrazně negativně do spotřeby elektrické energie. Chladnička je poměrně úsporná a při běžném používání si za rok vezme zhruba 80 kWh. Při započtení průměrných nákladů na jednu kWh, které se v České republice pohybují okolo 4 korun tak můžete velmi snadno dopočítat přibližné výdaje na provoz. Vzhledem k této relativní úspornosti se chladnička řadí do energetické třídy A++, která je deklarována energetickým štítkem. V ohledu hlučnosti nelze považovat EZetil e26 M za nikterak nestandardní. Hodnota hluku se pohybuje okolo hladiny 40 dB, která se pro vaši lepší představu dá srovnat například s hlasitostí lidského šepotu, takže se dá provozovat i v klidných nočních hodinách.

Parametr Tento produkt
Chladicí účinek (°C)

17

Ohřev

Ne

Příkon (W)

70

Hlučnost (dB)

40

Spotřeba (kWh/rok)

80

Energetická třída

A++

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení zákazníci, kteří si udělali radost tímto modelem, nejčastěji jako hlavní výhodu reflektují sílu a rychlost chladničky, která je během chvíle schopná velmi výrazně snížit teplotu uvnitř boxu. S povděkem kvitují i dostatečný objem. Jelikož tato autochladnička patří k nejlevnějším na trhu, obdržela i několik pochval za cenu. Za největší negativum lze podle majitelů tohoto chladícího boxu považovat absenci funkce ohřevu.

Závěr

Autochladnička Ezetil E26 M zachovává vzácnou kombinaci přijatelné ceny a velmi dobrého parametrového vybavení. Ačkoliv nenabízí nikterak oslnivý objem, pro uživatele, kteří nemají největší nároky na kapacitu úložného prostoru může jistě odvést spoustu práce. Celkově produkt patří do kategorie velmi výhodných především v případě, kdy se jako zákazník ohlížíte na pořizovací cenu, ale požadujete vysokou kvalitu.

Pokud byste si rádi dopřáli to nejlepší na trhu, zatímco na cenu se naopak neohlížíte, dovolíme si doporučit vám autochladničku Dometic Tropicool TCX 21.

2 300 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Ezetil E26 M | Hodnocení: 71,8 %
Veronika Vyskočilová v naší redakci už několik let vybírá a porovnává různé kuchyňské a domácí spotřebiče. Na této stránce se věnuje chladničkám do auta. Vysvětlí vám například, ve kterých chladničkách můžete potraviny nejen chladit, ale i ohřívat, a na co si dát při výběru pozor. Kromě varianty do auta, se zabývá také klasickými a americkými chladničkami.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Ezetil E26 M

Ezetil E26 M

2 300 Kč Orientační cena