Recenze vířivky Hanscraft MSpa D-NE02 Nest Delight | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Hanscraft MSpa D-NE02 Nest Delight

v kategorii Vířivky pro 2 osoby

Klady a zápory

  • Boční barový stolek
  • Rychlý ohřev vody
  • Filtrace není nejvýkonnější
15 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Na českém trhu zatím není příliš velký výběr vířivek pro dvě osoby, přesto se najdou i modely s velmi dobrými vlastnostmi. Jedním z nich je i vířivka MSpa D-NE02 Nest Delight od oblíbené značky Hanscraft. Díky oválnému tvaru ji dobře vměstnáte i do menších prostor a pro dvě osoby je ideální. Pojme 550 l, to je poměrně obvyklý objem, i když se samozřejmě najdou modely s menším i větším objemem. RhinoTech provedení patří v současnosti (červen 2018) k nejoblíbenějším a nejodolnějším na trhu, nemusíte mít proto obavy o životnost vířivky. Keramické topné těleso vyhřeje vodu ve vířivce až na 42°C a to s rychlostí až 2,5°C za hodinu, což byla v době vzniku recenze jedna z nejlepších hodnot v porovnání. Tomu odpovídá i příkon topení 1 500 W, který taktéž patřil k vyšším hodnotám. Napájení vířivky je standardní, 220-240 V a můžete je tak zapojit do klasické elektrické zásuvky.

Jak bývá u mobilních vířivek zvykem, i u vířivky Nest Delight najdeme kartušovou filtraci. Její výkon je 35 W, což se může zdát jako docela nízká hodnota (některé vířivky mají výkon filtračního čerpadla i 60 W), je ale třeba pamatovat na poměrně malý objem modelu, který nevyžaduje až tak výkonnou filtraci. Po obvodu vířivky najdeme 104 trysek, což je dobrý standard, výkon perličkové masáže potom dosahuje 600 W, tuto hodnotu najdeme i u řady větších vířivek.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

550

Tvar

Ovál

Materiál

RhinoTech

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

1 500

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

2-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

42

Typ filtrace

Kartušová

Výkon filtračního čerpadla (W)

35

Počet vzduchových trysek

104

Výkon perličkové masáže (W)

600

Vybavení a funkce

U vířivky Nest Delight se rozhodně nemusíte bát složité instalace, nechybí jí totiž funkce samonafukování. Výbava se může u jednotlivých prodejců lišit, zpravidla je ale tato vířivka doplněna podložkou na zem a vrchním krytem, které ji chrání před chladem, drsným povrchem a nepřízní počasí. Nepostrádá ani instruktážní video, jako nápovědu pro instalaci a ovládání. S tím vám navíc pomůže malý displej na ovládacím panelu vířivky. U řady prodejců najdete ve výbavě kromě tohoto nezbytného základu také navíc boční barový stolek na odkládání nápojů pro maximálně komfortní zážitek.

Jak již napovídá objem vířivky a její určení pro dvě osoby, model Nest Delight má poměrně kompaktní rozměry. Na výšku měří 0,68 cm, na šířku 1,86 m a její délka je 1,25 m. S hmotností 24 kg v nenapuštěném stavu by si měl poměrně snadno poradit i jeden člověk, k instalaci tak nebude potřeba moc asistence.

Parametr Tento produkt
Změkčovač vody (HWT)

Ne

Solinátor (SWS)

Ne

Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,86

Délka (m)

1,25

Výška (m)

0,68

Hmotnost (kg)

24

Závěr

Nafukovací vířivku Hanscraft MSpa D-NE02 Nest Delight můžeme doporučit všem, kteří hledají kompaktní, ale přesto výkonný model pro dvě osoby. Její silnou stránkou je zejména rychlost ohřívání vody a díky funkci samonafukování a poměrně malé hmotnosti bude její instalace hračkou. O něco slabší je výkon její filtrace, v kategorii malých vířivek pro dva jde ale stále o velmi dobrý výsledek. Pozitivně hodnotíme také výbavu vířivky, do které se řadí také boční barový stolek. Nevýhodou může být pro některé uživatele její pořizovací cena, která není nejnižší. Pokud chcete pár tisíc ušetřit a smíříte se například s pomalejším ohřevem vody, můžeme vám jako zajímavou alternativu doporučit například vířivku Belatrix Mountine 120.

15 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Hanscraft MSpa D-NE02 Nest Delight
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která se tématu vířivek věnuje dlouhodobě. Podrobně zná jejich fungování, typy i výrobce, takže dokáže poradit s jejich výběrem. Kromě odborných zdrojů čerpá z diskuzních fór uživatelů vířivek. Zná proto všechny záludnosti a ví, pro koho se daný typ vířivky hodí nejvíc. Kromě vířivek se zabývá i tématem infrasaun a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Hanscraft MSpa D-NE02 Nest Delight

Hanscraft MSpa D-NE02 Nest Delight

15 000 Kč Orientační cena