Recenze a test Intex 28454 Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Intex 28454 Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon

Klady a zápory

Klady

  • Rychlý ohřev vody
  • Pestrá výbava
  • Výkon perličkové masáže

Zápory

  • Nižší maximální teplota
22 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Osmiúhelníková vířivka od značky Intex v první řadě potěší rychlým ohřevem. S příkonem 2 200 W zvládne za hodinu zvýšit teplotu o 1,5-2,5°C, což patří k nejvyšším hodnotám na trhu. Objem 795 l bude vyhovovat třem až čtyřem osobám. Maximální dosažitelná teplota této vířivky je 40°C, v kategorii vířivek pro čtyři osoby jde o běžnou hodnotu, ovšem na trhu jsou i modely, které dosáhnou teploty až 42°C. Filtrace vířivky je kartušová, čímž se nijak nevymyká ze standardu. Počet vzduchových trysek, konkrétně 120, není nejvyšší, ale stále patří k těm vyšším v našem výběru. Perličková masáž je poháněna výkonem 800 W, který už k nejvyšším bezpochyby patří. Kromě vzduchových trysek je tato vířivka vybavena také čtyřmi hydromasážními tryskami, které dodávají zážiku ve vířivce další rozměr.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

795

Tvar

Osmiúhelník

Materiál

Laminované PVC

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

2 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

40

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

120

Výkon perličkové masáže (W)

800

Vybavení a funkce

Vířivka Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon je vybavená nad rámec standardu. Samozřejmostí je displej na ovládacím panelu. Vířivku snadno a rychle uvedete do provozu díky funkci samonafukování, manometru a instruktážnímu videu. O její čistotu a životnost se posará nejen vrchní kryt a podložka, ale také integrovaný systém ochrany proti vodnímu kameni a také solný systém pro dezinfekci.

Z rozměrů překvapí vířivka hlavně hmotností. V nenapuštěném stavu váží 70 kg, což rozhodně není málo a jeden člověk si s ní poradí spíše stěží. Průměr osmiúhelníku je 2,01 m a výška 0,71 m.

Parametr Tento produkt
Změkčovač vody (HWT)

Ne

Solinátor (SWS)

Ne

Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ano

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

2,01

Délka (m)

2,01

Výška (m)

0,71

Hmotnost (kg)

70

Závěr

Na tru s vířivkami pro čtyři osoby se model Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon rozhodně neztratí. Tato vířivka je výkonná a slibuje rychlý ohřev vody, stejn jako intenzivní perličkovou masáž. Kromě té nabídne ještě čtyři hydromasážní trysky, které zlepší požitek z vodní relaxace. Drobnou slabinou je maximální dosažitelná teplota, která by mohla být doslova o pár stupňů vyšší. Na druhou stranu ale drobné nedostatky vířivka bohatě vyvažuje pestrou výbavou, ve které se nedrží jen základních prvků, jako je displej, ale překvapí například i systémem změkčování vody. Proti pořízení této vířivky může mluvit snad jen její cena, která rozhodně nepatří k nejnižším. Pokud vám nedělá problém poněkud slevit z nároků a dáváte přednost levnějšímu řešení, doporučujeme vám zvážit vířivku Marimex 11400217 PureSpa Bubble HWS.

22 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Intex 28454 Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon
Eliška Srncová nasbírala za léta působení v naší redakci bohaté zkušenosti s výběrem a srovnáváním produktů. Každé téma má pečlivě nastudované z českých i zahraničních odborných zdrojů, poradí vám tak nejen, jak vířivku vybrat, ale také jaké budou přibližné náklady na její provoz nebo jaký vliv může mít na vaše zdraví. Pro milovníky relaxace připravila také obsáhlý výběr knih, mezi její témata potom patří i velké domácí spotřebiče nebo potřeby pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Intex 28454 Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon

Intex 28454 Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon

22 000 Kč Orientační cena