Menu

Recenze a srovnání DJI Osmo Action

Doporučujeme Při nákupu v kategorii outdoorových kamer nad 5000 Kč

Datum doporučení: Červen 2019

86,9 % Celkové hodnocení
  • Kvalitní obraz a frekvence
  • Přední i zadní displej
  • Bezdrátová spoušť
  • Absence HDMI konektoru
  • Občas efekt rybího oka
8 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Společnost DJI zatím není úplně proslulá díky sportovním outdoorovým kamerám. Zásluhou modelu kamery Osmo Action je ale možná na správné cestě. Kamera nabízí velmi kvalitní 4K záznam (3 840 x 2 160 pixelů) a to až při 60 snímcích za sekundu. Ve Full HD dokonce zvládne až 240 snímků, což je výborná hodnota. Fotoaparát vyprodukuje 12megapixelové fotky. Zařízení má optický stabilizátor a dokonce můžete spoušť ovládat bezdrátově na dálku. Pozitivní je poměrně velká kapacita baterie, která skrývá až 1 300 mAh. G-senzor zde nenajdete, tuto funkci ale nabízejí outdoorové kamery opravdu jen sporadicky.

Parametr Tento produkt
Výrobce DJI
Rozlišení (px) 3840 x 2160
Fotoaparát Ano
Maximální rozlišení fotografií (Mpx) 12
Stabilizátor Ano
Dálkový ovladač Ano
Pouzdro Ne
Šířka záběru (°) 145
Kapacita baterie (mAh) 1 300
G-senzor Ne

Hodnocení rozměrů a konektivity

Zajímavostí této outdoorové kamery je, že disponuje hned dvěma displeji. Ten zadní má slušnou úhlopříčku 2,25 palce. Navíc je zde ale také přední displej s úhlopříčkou 1,4 palce. Hmotnost 124 gramů není ani výrazně nízká, ale ani přehnaně vysoká. Bohužel zde nenajdeme HDMI konektor, ten se dá ale zajistit dokoupením speciálního modulu. Bezdrátově se připojíte přes Wi-fi i Bluetooth. Samozřejmostí je také možnost připojení k počítači přes USB kabel.

Parametr Tento produkt
Úhlopříčka displeje (") 2,25
Hmotnost (g) 124
Wi-Fi Ano
HDMI Ne
USB Ano

Naše hodnocení a závěr

Outdoorová kamera DJI Osmo Action patří mezi dražší modely, ale vysokou cenu ospravedlňuje opravdu kvalitním videozáznamem ve formátu 4K při maximální snímkovací frekvenci 60 za sekundu. Ve FullHD dokonce natáčí čtyřnásobný počet snímků, což je opravdu úctyhodné. Pozitivem této kamery je velká kapacita baterie 1 300 mAh a také dva displeje – větší zadní a malý přední. Mezi negativa můžeme zařadit absenci HDMI konektoru, který lze při koupit jako speciální modul. Kladem je také možnost ovládání spouště bezdrátově na dálku.

Pokud si potrpíte na kvalitní stabilizaci obrazu, můžeme vám nabídnout k přečtení recenzí produktu stejné společnosti. Model DJI Osmo Pocket je vlastně spojením kamery a mechanického stabilizátoru (gimbalu).

8 000 Kč Orientační cena
Autor: Daniel Černý | Datum: | Produkt: DJI Osmo Action | Hodnocení: 86,9 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze DJI Osmo Action

DJI Osmo Action

8 000 Kč Orientační cena