Menu

Recenze a srovnání BaByliss ST330E

84,1 % Celkové hodnocení

Také nás zaujalo v kategorii Klasické žehličky na vlasy

Klady

  • Žehlí i mokré vlasy
  • Zaoblený tvar
  • Displej

Zápory

  • Pomalu se nahřívá
  • Pouze 6 stupňů nastavení teploty
  • Nemá automatické vypnutí
900 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

BaByliss ST330E je žehlička s keramickými destičkami a nastavitelnou teplotou. Tu lze zvolit v 6 stupních mezi 140 °C a 235 °C. Doba zahřátí na provozní teplotu je 80 sekund, což je poměrně dlouho. Žehlička není vybavená ionizační ani parní funkcí. Obě tyto funkce chrání vlasy před nadměrných vysušováním během žehlení.  Destičky jsou plovoucí, tlak na vlasy je tak rozložený a nedochází k trhání vlasů. Destičky ale nejsou napuštěny žádným olejem či kondicionérem. Jejich rozměr 100×28 mm umožňuje žehlení i větších pramenů. Zaoblené okraje pak napomáhají při tvorbě loken.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček

Keramika

Nastavení teploty

Ano

Počet stupňů nastavení teploty

6

Minimální teplota (°C)

140

Maximální teplota (°C)

235

Doba zahřátí (s)

80

Ionizační funkce

Ne

Parní funkce

Ne

Plovoucí destičky

Ano

Napuštěné destičky

Ne

Délka žehlicích destiček (mm)

100

Šířka žehlicích destiček (mm)

28

Zaoblené okraje

Ano

Uživatelský komfort

Přívodní kabel s délkou 180 cm má otočnou koncovku. To umožňuje pohodlnou manipulaci při žehlení. Nastavená teplota a její dosažení se zobrazuje na displeji. Bohužel chybí funkce uzamčení nastavené teploty. Při používání se tak může stát, že uživatel náhodně přepne teplotu. Nebezpečná je absence automatického vypnutí. Na vypnutí přístroje tak musíte vždy myslet. Naopak velkou výhodou je funkce na žehlení mokrých vlasů. Díky tomu ušetříte při stylingu drahocenný čas. Pohodlné skladování usnadní zámek kloubu kleští, který drží žehličku zavřenou. Ta se tak lépe uklízí a přenáší. Cestovat s touto žehličkou můžete pouze do zemí, kde je napětí v síti 230 V, protože žehlička nemá možnost duálního napětí.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm)

180

Otočný kabel

Ano

Displej

Ano

Indikace zahřátí

Ano

Uzamčení nastavené teploty

Ne

Automatické vypnutí

Ne

Žehlení mokrých vlasů

Ano

Zámek kleští

Ano

Závěr

Žehlička BaByliss ST330E je vhodná pro ty, kdo chtějí při stylingu ušetřit čas a žehlit i vlhké vlasy. Tato žehlička to díky speciální funkci umožňuje. Její výhodou je kromě toho také displej, na kterém se zobrazuje nastavená teplota. Naopak nevýhodou je dlouhá doba nahřívání, absence automatického vypnutí a uzamčení nastavené teploty. Manipulace s ní tedy vyžaduje více obezřetnosti. Pokud pro vás fuknce žehlení mokrých vlasů není prioritní a naopak vyžadujete bezpečnostní funkce, doporučujeme Remington S8500 Shine Therapy.

900 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: BaByliss ST330E | Hodnocení: 84,1 %
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která do srovnání vyhledává na webu ty nejzajímavější produkty. Pročítá sáhodlouhé recenze a komentáře, aby mohla zdůraznit všechny klady a zápory výrobků. Snaží se, abyste při nákupu měli všechny potřebné informace. Žehličky a péče o vlasy obecně patří mezi její oblíbená témata. S žehličkami a úpravou spíše nepoddajných vlasů má praktické zkušenosti. Dokáže tak poradit, který typ žehliček používat na různé typy vlasů.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze BaByliss ST330E

BaByliss ST330E

900 Kč Orientační cena