Recenze a porovnání BaByliss ST330E | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání BaByliss ST330E

84,1 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

  • Žehlí i mokré vlasy
  • Zaoblený tvar
  • Displej

Zápory

  • Pomalu se nahřívá
  • Pouze 6 stupňů nastavení teploty
  • Nemá automatické vypnutí
900 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

BaByliss ST330E je žehlička s keramickými destičkami a nastavitelnou teplotou. Tu lze zvolit v 6 stupních mezi 140 °C a 235 °C. Doba zahřátí na provozní teplotu je 80 sekund, což je poměrně dlouho. Žehlička není vybavená ionizační ani parní funkcí. Obě tyto funkce chrání vlasy před nadměrných vysušováním během žehlení.  Destičky jsou plovoucí, tlak na vlasy je tak rozložený a nedochází k trhání vlasů. Destičky ale nejsou napuštěny žádným olejem či kondicionérem. Jejich rozměr 100×28 mm umožňuje žehlení i větších pramenů. Zaoblené okraje pak napomáhají při tvorbě loken.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček

Keramika

Nastavení teploty

Ano

Počet stupňů nastavení teploty

6

Minimální teplota (°C)

140

Maximální teplota (°C)

235

Doba zahřátí (s)

80

Ionizační funkce

Ne

Parní funkce

Ne

Plovoucí destičky

Ano

Napuštěné destičky

Ne

Délka žehlicích destiček (mm)

100

Šířka žehlicích destiček (mm)

28

Zaoblené okraje

Ano

Uživatelský komfort

Přívodní kabel s délkou 180 cm má otočnou koncovku. To umožňuje pohodlnou manipulaci při žehlení. Nastavená teplota a její dosažení se zobrazuje na displeji. Bohužel chybí funkce uzamčení nastavené teploty. Při používání se tak může stát, že uživatel náhodně přepne teplotu. Nebezpečná je absence automatického vypnutí. Na vypnutí přístroje tak musíte vždy myslet. Naopak velkou výhodou je funkce na žehlení mokrých vlasů. Díky tomu ušetříte při stylingu drahocenný čas. Pohodlné skladování usnadní zámek kloubu kleští, který drží žehličku zavřenou. Ta se tak lépe uklízí a přenáší. Cestovat s touto žehličkou můžete pouze do zemí, kde je napětí v síti 230 V, protože žehlička nemá možnost duálního napětí.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm)

180

Otočný kabel

Ano

Displej

Ano

Indikace zahřátí

Ano

Uzamčení nastavené teploty

Ne

Automatické vypnutí

Ne

Žehlení mokrých vlasů

Ano

Zámek kleští

Ano

Závěr

Žehlička BaByliss ST330E je vhodná pro ty, kdo chtějí při stylingu ušetřit čas a žehlit i vlhké vlasy. Tato žehlička to díky speciální funkci umožňuje. Její výhodou je kromě toho také displej, na kterém se zobrazuje nastavená teplota. Naopak nevýhodou je dlouhá doba nahřívání, absence automatického vypnutí a uzamčení nastavené teploty. Manipulace s ní tedy vyžaduje více obezřetnosti. Pokud pro vás fuknce žehlení mokrých vlasů není prioritní a naopak vyžadujete bezpečnostní funkce, doporučujeme Remington S8500 Shine Therapy.

900 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: BaByliss ST330E | Hodnocení: 84,1 %
Kamila Lorenzová zastává v našem týmu pozici redaktory a na webu má na starosti desítky různých témat. Žehličky na vlasy patří mezi její nejoblíbenější, jelikož je používá téměř denně a snaží se neustále hledat to nejlepší na trhu. Kromě průzkumu se vrhla i na reálné testování a vybrané modely ozkoušela. Dokáže vám tak poradit, zda jsou určité funkce v praxi užitečné, nebo naopak zbytečné.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze BaByliss ST330E

BaByliss ST330E

900 Kč Orientační cena