Menu

Recenze a srovnání BaByliss ST395E

Doporučujeme Při nákupu v kategorii žehliček na vlasy s keramicko-titanovým povrchem

Datum doporučení: Červenec 2018

93,7 % Celkové hodnocení
  • Ionizační funkce
  • Parní funkce
  • Automatické vypnutí
  • Pomalu se nahřívá
  • Jen 5 stupňů nastavení teploty
  • Nemá plovoucí destičky
2 000 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

BaByliss ST395E je žehlička s povrchem, který kombinuje titan a keramiku. Nastavení teploty je možné v 5 různých stupních mezi 170 °C a 230 °C. Kvůli vysoké minimální teplotě není tato žehlička příliš vhodná pro majitele a majitelky velice jemných a citlivých vlasů. Do nastavené teploty se žehlička zahřeje za 2 až 3 minuty. Žehlička má iontovou a parní technologii. Iontová chrání vlasy před vysoušením a potlačuje vznik statického náboje. Parní funkce vlasy během žehlení hydratuje a usnadňuje žehlení. V případě tohoto modelu lze vybrat dva stupně páry. Destičky nejsou napuštěny žádným olejem ani kondicionérem a nejsou plovoucí. Při žehlení může docházet k tahání a trhání vlasů. Uprostřed žehlicích destiček je výsuvný kartáč, který vlasy během žehlení rozděluje do menších pramenů. Rozměry destiček jsou 85 mm na délku a 38 na šířku. Žehlička nemá zaoblené okraje, tvorba loken bude složitější.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček Titan-keramika
Nastavení teploty Ano
Počet stupňů nastavení teploty 5
Minimální teplota (°C) 170
Maximální teplota (°C) 230
Příkon (W) 55
Doba zahřátí (s) 150
Ionizační funkce Ano
Parní funkce Ano
Plovoucí destičky Ne
Napuštěné destičky Ne
Délka žehlicích destiček (mm) 85
Šířka žehlicích destiček (mm) 38
Zaoblené okraje Ne

Uživatelský komfort

Přívodní kabel měří 1,8 metru a má otočnou koncovku. Obsluha je tím pádem pohodlnější. Teplota a informace o nahřátí je zobrazena na displeji. Nastavená teplota bohužel nejde uzamknout, při žehlení může dojít k náhodnému přepnutí. V případě, že zapomenete žehličku vypnout, postará se o to funkce automatického vypnutí. Žehlička nejde uzamknout v zavřené poloze, skladovat ji tedy budete muset otevřenou. Před žehlením je potřeba vždy vlasy pořádně vysušit. Touto žehličkou totiž nelze žehlit mokré vlasy. Funguje pouze v síti s napětím 230 V, pokud cestujete do zemí, kde je napětí pouze 115 V, nebudete moct tuto žehličku použít. Součástí balení je také žáruvzdorná podložka, tu můžete využít na odkládání.

Parametr Tento produkt
Délka přívodního kabelu (cm) 180
Otočný kabel Ano
Displej Ano
Indikace zahřátí Ano
Uzamčení nastavené teploty Ne
Automatické vypnutí Ano
Žehlení mokrých vlasů Ne
Zámek kleští Ne
Duální napětí Ne

Závěr

Žehlička BaByliss ST395E je vhodná zejména pro majitele a majitelky normálních nebo hustých, kudrnatých vlasů. Kvůli vysoké minimální teplotě není vhodná pro majitelky jemných a citlivých vlasů. Má povrch z kombinace titanu a keramiky, iontovou technologii a také dva stupně parní funkce. Výhodou je funkce automatického vypnutí a regulace teploty. Nevýhodou je malé rozpětí teplot a dlouhé nahřívání. Pokud byste chtěli žehličku, co se nahřívá rychleji, doporučujeme Remington S1510.

2 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová, Karolína Šerá | Datum: | Produkt: BaByliss ST395E | Hodnocení: 93,7 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze BaByliss ST395E

BaByliss ST395E

2 000 Kč Orientační cena