Recenze Bellissima Creativity Color Shine B22 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Bellissima Creativity Color Shine B22 100 / Imetec 11420

73,9 % Hodnocení
redakce

Pro pevné a hrubé vlasy

Klasické žehličky na vlasy

Klady a zápory

Klady

  • Uzamčení nastavené teploty
  • Zaoblené okraje pro tvorbu loken
  • Automatické vypnutí

Zápory

  • Nemá plovoucí destičky
  • Nemá ionizační funkci
  • Pouze 5 stupňů nastavení teploty
1 700 Kč Orientační cena

Základní parametry a funkce

Bellissima Creativity Color Shine B22 100 neboli Imetec 11420 je žehlička s destičkami, které jsou kombinací titanu a keramiky. Teplotu lze nastavit v rozpětí od 150 °C do 230 °C v pěti stupních. Tato teplota je vhodná i pro jemnější vlasy. Pro úplně jemné však doporučujeme teplotu kolem 130 °C. Tuto teplotu umožňuje nastavit například AEG HC 5593. Tato žehlička není vybavená ionizační ani parní funkcí. Destičky o rozměrech 100×20 mm nejsou napuštěny žádným olejem ani kondicionérem. Také nejsou plovoucí, hrozí tedy drobné tahání vlasů. Díky kulatému tvaru se s touto žehličkou dobře tvoří lokny. Speciální technologie ochraňuje a obnovuje barvu vlasů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Povrch žehlicích destiček

Titan-keramika

Nastavení teploty

Ano

Počet stupňů nastavení teploty

5

Minimální teplota (°C)

150

Maximální teplota (°C)

230

Ionizační funkce

Ne

Parní funkce

Ne

Plovoucí destičky

Ne

Napuštěné destičky

Ne

Délka žehlicích destiček (mm)

100

Šířka žehlicích destiček (mm)

20

Zaoblené okraje

Ano

Uživatelský komfort

Přívodní kabel má otočnou koncovku, což usnadňuje manipulaci se žehličkou. Nastavená teplota a indikace nahřátí se zobrazuje na displeji. Nastavenou teplotu lze uzamknout, aby během žehlení nedošlo k náhodnému přepnutí. Bezpečnost zaručuje funkce automatického vypnutí. Ta vypne přístroj v případě, že ho zapomenete v ranním shonu vypnout. Před úpravou je nutné vlasy úplně vysušit, tato žehlička neumožňuje žehlení vlhkých vlasů. Díky možnosti duálního napětí můžete s tou to žehličkou cestovat a používat i v síti s napětím od 115 V.

Parametr Tento produkt
Otočný kabel

Ano

Displej

Ano

Indikace zahřátí

Ano

Uzamčení nastavené teploty

Ano

Automatické vypnutí

Ano

Žehlení mokrých vlasů

Ne

Zámek kleští

Ano

Závěr

Žehlička Bellissima Creativity Color Shine B22 100 je vhodná pro uživatele, kteří chtějí žehličku s titanovo-keramickým povrchem, displejem a bezpečnostními funkcemi. Díky možnostem nastavení teploty je tato žehlička vhodná i pro majitelky a majitele jemných vlasů. Výhodou je funkce automatického vypnutí, uzamčení nastavené teploty. Speciální technologie ochraňuje barvu vašich vlasů a dodává jim lesk. Nevýhodu je absence ionizační a parní funkce. Pokud vyžadujete ionizační funkci, doporučujeme žehličku na vlasy BaByliss ST395E.

1 700 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Bellissima Creativity Color Shine B22 100 / Imetec 11420 | Hodnocení: 73,9 %
Kamila Lorenzová zastává v našem týmu pozici redaktory a na webu má na starosti desítky různých témat. Žehličky na vlasy patří mezi její nejoblíbenější, jelikož je používá téměř denně a snaží se neustále hledat to nejlepší na trhu. Kromě průzkumu se vrhla i na reálné testování a vybrané modely ozkoušela. Dokáže vám tak poradit, zda jsou určité funkce v praxi užitečné, nebo naopak zbytečné.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Bellissima Creativity Color Shine B22 100 / Imetec 11420

Bellissima Creativity Color Shine B22 100 / Imetec 11420

1 700 Kč Orientační cena