Recenze a test G21 Perfect Smoothie Vitality | Arecenze
Menu

Recenze a test G21 Perfect Smoothie Vitality

77,1 % Celkové hodnocení

v kategorii Stolní mixéry

Jednotlivá hodnocení

 • 8,3/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 9,3/10
  Hodnocení mísy
 • 10/10
  Hodnocení ovládání
 • 4,5/10
  Hodnocení funkcí

Klady a zápory

 • Vysoký příkon a počet otáček
 • Neumí šlehat
4 500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Stolní mixér G21 Perfect Smoothie Vitality se může pochlubit vysokým výkonem (1 680 W) a vysokým počtem otáček (32 000). Obě tyto hodnoty byly v době napsání této recenze (listopad 2018) v našem testu výrazně nadprůměrné. Navíc je spotřebič vybaven silnými ocelovými noži a je tedy schopný rozdrtit i tvrdší potraviny včetně ledu. Rychlost mixování si také můžete nastavovat. Není však rozdělena do stupňů, ale jde o postupnou plynulou regulaci otočným knoflíkem. Kromě něj najdete na spotřebiči pouze další dvě tlačítka – jedno na zapnutí / vypnutí přístroje, druhé funguje jako pulzní snímač – a celkové ovládání je tedy velmi jednoduché. Mixér však nedisponuje automatickým vypnutím a je na tom tedy obdobně jako polovina modelů v celém srovnání.

Celý spotřebič váží 5 kg a manipulace s ním nebude nijak těžká. Mísa, ve které budete mixovat, má objem 2,5 litru a vy se tedy nebudete muset nijak omezovat v množství zpracovávaných potravin. Je vyrobena ze skla. Pokud byste chtěli, dá se navíc dokoupit také menší nádoba o objemu 0,9 litru. Mixér si poradí se studenými i teplými pokrmy. Pořídit si jej můžete v černé, bílé, červené, nebo béžové barvě.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

G21

Příkon (W)

1 680

1 400,00
Počet otáček za minutu

32 000

28 261,54
Objem první nádoby (l)

2,5

1,73
Materiál první nádoby

Tritan

54 % Sklo, 46 % Tritan

Hodnocení uživatelů

O oblibě tohoto mixéru svědčí velké množství uživatelských recenzích na internetu. A většina z nich je pouze pozitivních. Lidé si chválí sílu a výkon mixéru, kvalitu nožů a snadnou údržbu. Pár z nich také zmiňuje možnost dokoupení menší nádoby, přeci jen 2,5 l může být pro někoho až příliš. Chválí si také jeho univerzálnost, o čemž svědčí i následující video, které představuje postup, jak lze v tomto mixéru vyrobit zmrzlinu.

Naše hodnocení a závěr

G21 Perfect Smoothie Vitality je velmi kvalitní mixér, který si poradí i tvrdšími surovinami a ledem. Zvládne se vyšplhat až na 32,000 otáček a i jeho příkon patří k těm vyšším. Disponuje plynulou regulací rychlosti a také pulzním snímačem. Naopak nedisponuje funkcí šlehání a automatickým vypínáním. Pokud tedy hledáte komplexnější výrobek, kterým byste mohli zároveň i šlehat (což umí pouze zhruba čtvrtina všech výrobků v našem testu), zvažte například model Philips HR3652/00.

4 500 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: G21 Perfect Smoothie Vitality | Hodnocení: 77,1 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva ráda tráví svůj volný čas v kuchyni, a proto se coby redaktorka zaměřuje na domácí a kuchyňské spotřebiče. Při přípravě srovnání stolních mixérů čerpala informace z českých i zahraničních zdrojů a zohlednila také uživatelské a odborné recenze. Díky tomu vás seznámí s aktuálními trendy na trhu a poradí, jak vybrat ten nejlepší produkt do vaší domácnosti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze G21 Perfect Smoothie Vitality

G21 Perfect Smoothie Vitality

4 500 Kč Orientační cena