Recenze a test G21 Perfect smoothie | Arecenze
Menu

Recenze a test G21 Perfect smoothie

77,4 % Celkové hodnocení

v kategorii Stolní mixéry

Jednotlivá hodnocení

 • 8,4/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 9,3/10
  Hodnocení mísy
 • 10/10
  Hodnocení ovládání
 • 4,5/10
  Hodnocení funkcí

Klady a zápory

 • Velká nádoba
 • Nemá přednastavené funkce
5 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Stolní mixér G21 Perfect smoothie vyniká zejména vysokým počtem otáček, ten o více než 8 000 přesahuje průměr v době psaní této recenze (v březnu 20019). Nadprůměrný je také výkon, který činí 1500 W. Nemusíte se tedy bát, že by se suroviny v mixéru nedostatečně rozmixovaly. Plastová mixovací nádoba má velký objem, vejde se do ní dva a půl litru surovin. V klidu v ní připravíte pokrmy i pro velkou skupinu lidí. Plast je použit ve více než polovině případů v našem srovnání, jedná se o oblíbený lehký materiál odolný proti rozbití. Je ale náchylnější na škrábance a nesnáší tak dobře teplo, jako sklo.

Rychlost otáček se v případě mixéru značky G21 dá plynule regulovat otočným ovladačem. Na rozdíl od jiných modelů v našem srovnání ale nemá žádné předvolené programy na přípravu například smoothie, nebo drcení ledu. Ten ale můžete rozsekat i bez speciální funkce. Přístroj se umí po umixování sám zastavit, nemusíte tak během přípravy stát, ale můžete se věnovat jiným činnostem. Využít plný výkon přístroje po krátkou dobu je možné díky pulzní funkci. Jediné, s čím si přístroj neporadí, je šlehání. Touto funkcí je ale vybaveno minimum stolních mixérů.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

G21

Příkon (W)

1 500

1 400,00
Počet otáček za minutu

35 000

28 261,54
Objem první nádoby (l)

2,5

1,73
Materiál první nádoby

Tritan

54 % Sklo, 46 % Tritan

Naše hodnocení a závěr

G21 Perfect smoothie je stolní mixér s vysokým výkonem a počtem otáček, dokáže také rozmixovat i velmi tvrdé potraviny do hladké směsi. Má velice velkou nádobu, kterou oceníte při přípravě velkého množství pokrmů, pro jednoho je ale zbytečně velká. Přikoupit si ale můžete i menší s objemem 1,3 litru. Rychlost se nastavuje pomocí otočného ovladače, chybí ale přednastavené programy, které by umožnily přípravu určitého pokrmu jedním stiskem tlačítka.

Pokud právě různé programy vyžadujete a nechcete si pokaždé rychlost nastavovat sami, mohl by vás zaujmout mixér Sencor SBU 7790 NP.

5 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: G21 Perfect smoothie | Hodnocení: 77,4 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva ráda tráví svůj volný čas v kuchyni, a proto se coby redaktorka zaměřuje na domácí a kuchyňské spotřebiče. Při přípravě srovnání stolních mixérů čerpala informace z českých i zahraničních zdrojů a zohlednila také uživatelské a odborné recenze. Díky tomu vás seznámí s aktuálními trendy na trhu a poradí, jak vybrat ten nejlepší produkt do vaší domácnosti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze G21 Perfect smoothie

G21 Perfect smoothie

5 000 Kč Orientační cena