Menu

Philips HR3555/00 – Recenze, testy a srovnání

68,1 % Celkové hodnocení

v kategorii Stolní mixéry

Jednotlivá hodnocení

 • 6,8/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 9,7/10
  Hodnocení mísy
 • 5,9/10
  Hodnocení ovládání
 • 6,5/10
  Hodnocení funkcí

Klady a zápory

 • Funkce a ovládání
 • Slabý příkon
2 200 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Philips HR3555/00 funguje jako mixér a zároveň i jako šlehač. Příkon 700 W je takovou pomyslnou spodní hranicí, pod kterou byste při nákupu produktu neměli jít, pokud chcete mixér s nějakým slušným výkonem. Příkon závisí na výkonu stolního mixéru a právě proto je tento parametr tak důležitý. Většina hodnocených produktů v únoru 2018 měla tento údaj vyšší, stejně ta je na tom tento produkt i co se týče počtu otáček za jednu minutu. Hodnoty jsou ale zcela dostačující pro méně náročné uživatele, kteří s radostí uvítají přijatelnou pořizovací cenu.

Mísa je velká 2 litry, což je průměrná hodnota mezi hodnocenými produkty v únoru 2018. Dva litry je dostačující velikost, aby se v míse dalo připravit více porcí než jen jedna. Zároveň ale není natolik velká, aby nebyla vhodná i pro jednu osobu, takže co se týče velikosti je univerzální. Skleněný materiál je ekologickou variantou. Co víc, neuchovává ani pachy ani zbarvení a dobře se čistí takže ho stačí opláchnout nebo strčit do myčky a po vytáhnutí bude znovu jako nový, oproti plastu, který tuto schopnost nemá. 

Výrobek od značky Philips má nejen základní funkce, ale i ty doplňkové. Nabízí na výběr z 6 rychlostí, což je více než dostačující. V nabídce má také pulsní spínač a funkci automatického vypnutí, takže se sám po rozmixování pokrmu vypne, a vy tak u něho nebudete muset zbytečně stát. Přesto, že jeho příkon patří mezi ty slabší, zvládne rozmixovat i led a zmrzlé ovoce, což se může často hodit. Touto funkcí však disponuje většina hodnocených produktů. Co ale spousta z nich nemá, je šlehání a tak můžete stolní mixér využít nejen jako mixér, ale zároveň i šlehat a ušetřit si v kuchyni místo.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Příkon (W)

700

1 407,69
Počet otáček za minutu

15 000

27 607,69
Objem první nádoby (l)

2

1,69
Materiál první nádoby

Sklo

54 % Tritan, 46 % Sklo

Naše hodnocení a závěr

Stolní mixér Philips HR3555/00 je levnou variantou s poměrně vysokou kvalitou. Má  slabší výkon, konkrétně 700 W, a nižší počet otáček, ale zvládne toho hodně. Umí jak drtit led a rozmixovat  zmrzlé ovoce a zeleninu, tak našlehat suroviny. Skleněná mísa je sice těžší a rozbitelnější variantou, ale snadněji se omývá a neuchovává pachy. S objemem dva litry je vhodná jak pro více početné domácnosti, tak pro jednotlivce. Mixér se hodí především pro ty, kteří hledají produkt za přijatelnou cenu na občasné používání a očekávají od něj nejen základní, ale také doplňkové funkce. Pokud hledáte mixér s menším objemem, podívejte se například na Catler BL 4010.

2 200 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Philips HR3555/00 | Hodnocení: 68,1 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva ráda tráví svůj volný čas v kuchyni, a proto se coby redaktorka zaměřuje na domácí a kuchyňské spotřebiče. Při přípravě srovnání stolních mixérů čerpala informace z českých i zahraničních zdrojů a zohlednila také uživatelské a odborné recenze. Díky tomu vás seznámí s aktuálními trendy na trhu a poradí, jak vybrat ten nejlepší produkt do vaší domácnosti.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Philips HR3555/00

Philips HR3555/00

2 200 Kč Orientační cena