Recenze a test Philips HR3555/00 | Arecenze
Menu

Recenze a test Philips HR3555/00

68,1 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

 • Funkce a ovládání
 • Slabý příkon
2 200 Kč Orientační cena
 • 6,8/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 9,7/10
  Hodnocení mísy
 • 5,9/10
  Hodnocení ovládání
 • 6,5/10
  Hodnocení funkcí
 • 68,1 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Philips HR3555/00 funguje jako mixér a zároveň i jako šlehač. Příkon 700 W je takovou pomyslnou spodní hranicí, pod kterou byste při nákupu produktu neměli jít, pokud chcete mixér s nějakým slušným výkonem. Příkon závisí na výkonu stolního mixéru a právě proto je tento parametr tak důležitý. Většina hodnocených produktů v únoru 2018 měla tento údaj vyšší, stejně ta je na tom tento produkt i co se týče počtu otáček za jednu minutu. Hodnoty jsou ale zcela dostačující pro méně náročné uživatele, kteří s radostí uvítají přijatelnou pořizovací cenu.

Mísa je velká 2 litry, což je průměrná hodnota mezi hodnocenými produkty v únoru 2018. Dva litry je dostačující velikost, aby se v míse dalo připravit více porcí než jen jedna. Zároveň ale není natolik velká, aby nebyla vhodná i pro jednu osobu, takže co se týče velikosti je univerzální. Skleněný materiál je ekologickou variantou. Co víc, neuchovává ani pachy ani zbarvení a dobře se čistí takže ho stačí opláchnout nebo strčit do myčky a po vytáhnutí bude znovu jako nový, oproti plastu, který tuto schopnost nemá. 

Výrobek od značky Philips má nejen základní funkce, ale i ty doplňkové. Nabízí na výběr z 6 rychlostí, což je více než dostačující. V nabídce má také pulsní spínač a funkci automatického vypnutí, takže se sám po rozmixování pokrmu vypne, a vy tak u něho nebudete muset zbytečně stát. Přesto, že jeho příkon patří mezi ty slabší, zvládne rozmixovat i led a zmrzlé ovoce, což se může často hodit. Touto funkcí však disponuje většina hodnocených produktů. Co ale spousta z nich nemá, je šlehání a tak můžete stolní mixér využít nejen jako mixér, ale zároveň i šlehat a ušetřit si v kuchyni místo.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Philips

20 % Tefal, 13 % Eta, 13 % Sencor, 13 % G21, 7 % Philips, 7 % Russell Hobbs, 7 % Braun, 7 % Rohnson, 7 % Bosch, 7 % Tescoma
Příkon (W)

700

1 353,33
Počet otáček za minutu

15 000

28 693,33
Objem první nádoby (l)

2

1,73
Materiál první nádoby

Sklo

60 % Sklo, 40 % Tritan

Naše hodnocení a závěr

Stolní mixér Philips HR3555/00 je levnou variantou s poměrně vysokou kvalitou. Má  slabší výkon, konkrétně 700 W, a nižší počet otáček, ale zvládne toho hodně. Umí jak drtit led a rozmixovat  zmrzlé ovoce a zeleninu, tak našlehat suroviny. Skleněná mísa je sice těžší a rozbitelnější variantou, ale snadněji se omývá a neuchovává pachy. S objemem dva litry je vhodná jak pro více početné domácnosti, tak pro jednotlivce. Mixér se hodí především pro ty, kteří hledají produkt za přijatelnou cenu na občasné používání a očekávají od něj nejen základní, ale také doplňkové funkce. Pokud hledáte mixér s menším objemem, podívejte se například na Catler BL 4010.

2 200 Kč Orientační cena
Autor: Iveta Polášková | Datum: | Produkt: Philips HR3555/00 | Hodnocení: 68,1 %
Iveta Polášková patří k redaktorům, které nejvíce baví shánění nových informací a přepis do formy, která bude srozumitelná úplně každému. Je alergická na reklamní vychvalování a místo něj se snaží poctivě referovat o výhodách i nevýhodách jednotlivých produktů. Ráda prozradí, v čem spočívají benefity různých materiálů nebo jaký příkon není dostatečný pro mixování tvrdé ledové tříště. Mimo stolní mixéry se zajímá i o jiná "kuchyňská" témata, například o pomalé hrnce nebo moka konvičky.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Philips HR3555/00

Philips HR3555/00

2 200 Kč Orientační cena